piątek, 30 września 2016

Wyzwanie gościnnej projektantki- Smacznego

Witajcie, po letniej przerwie powracamy z wyzwaniami gościnnych projektantek. Dziś mamy przyjemność goscić Anię, znaną, jako Angi, która wygrała nasze Letnie Wyzwanie Scrapowe.A teraz kilka słów od Ani.


Cześć,
Jest mi niezmiernie miło, że mogę gościć w tak twórczym miejscu.
Mam na imię Ania, natomiast w wirtualnym świecie istnieję jako Angi i prowadzę bloga www.angi-style.pl oraz stronę https://www.facebook.com/AngiStyleblog/. Jestem żoną oraz mamą Małej Mi. Pracuję zawodowo za biurkiem urzędniczym. Po pracy oddaję swój czas Małej Mi i domu natomiast wieczorami zasiadam do mojego twórczego biurka oddając się rękodziełu.
Uwielbiam tworzyć na wielu płaszczyznach, choć niewątpliwie tworzenie z papieru jest na pierwszym miejscu. Najbardziej lubię wykonywać kartki spersonalizowane, przygotowane specjalnie pod daną osobę, jej charakter czy zainteresowania. Nie wyobrażam sobie tworzenia bez zabawnych kartek z tzw. "jajem", gdzie często wykorzystuję własnoręcznie stworzone obrazki.
Moją drugą pasją są różnego rodzaju dekoracje do domu takie jak wieńce, stroiki, lampiony, świeczniki, drzewka, ozdoby do pokoju dziecięcego i wiele innych. Żałuję, że doba ma tylko 24h, bo codziennie pojawia się w mojej głowie nowy pomysł na stworzenie czegoś kreatywnego. Pomysły te skrzętnie zapisuję z myślą .... kiedyś :)
Chciałabym zaproponować wam temat dzisiejszego wyzwania:
SMACZNEGO!
Stwórzcie dowolną pracę z motywem czegoś do jedzenia/picia, bądź też ... wykorzystując  prawdziwe jadalne materiały ;)
Przy okazji zapraszam was to przeglądu moich prac w tym temacie, abyście zobaczyły jak szeroki jest to temat:

Stworzyłam także, specjalnie na to wyzwanie, tag ze słodką babeczka i napisem "SMACZNEGO", który z powodzeniem może stanowić dodatek do jakiegoś słodkiego prezenciku.


Powyższy tak, razem z kilkoma przydasiami, będzie stanowił nagrodę dla zwycięzcy wyzwania, na które was serdecznie zapraszam.
Dziękuje bardzo ekipie z Klubu Twórczych Mam za zaproszenie i pozdrawiam serdecznie.

My również dziękujemy Aniu.

Zapraszamy zatem do udziału, a tu banerek wyzwania.
Zasady naszych wyzwań znajdziecie tutaj: Zasady wyzwań.

Powodzenia!

4 komentarze: