sobota, 25 października 2014

Zrobione z mamą- Dyniowe wyzwanie w KTM

Czy macie ochotę zmierzyć się z dynią? Ja wiem, że to spore warzywo, ale może dzięki temu dostarczy też Wam i Waszym dzieciom sporo inspiracji? 
Dziś chcemy Was zaprosić do "Dyniowego Wyzwania w Klubie Twórczych Mam"


Tynka przygotowała zupę dyniową:


Oraz komplecik biżuterii inspirowany kolorami miąższu dyni:


A Zosia razem z mamą Tynką zrobiła dyniowy wazonik (słoik oklejony plasteliną), który jest dopełnieniem dekoracji jesiennej na tarasie:


U kartoflanej można zobaczyć "niezwykły" wazon ze zwykłej dyni:Możecie też spróbować dyniowych muffinków:Zaś synowie kartoflanej przygotowali dyniowe głowy, jedna z nich dostała nawet czapkę, bo zimno jest ostatnio już bardzo:


U Wioli też się zrobiło bardzo dyniowo.

Wiola z córeczkami usmażyła placuszki dyniowe:


parapet ozdobiła szydełkowymi dyniami:


ugotowała dyniową zupkę:


i przygotowała dyniowe wiedźmy:Przypominamy, że do gatunku dyń należą rownież: dynie ozdobne, cukinia, kabaczek, patisony ale też: ogórek czy arbuz ;) A może wykorzystacie np. pestki dyni do zrobienia naszyjnika, czy obrazka? Mile widziane rownież kulinarne pomysły. Tu też mozna skorzystać z dyni, jej pestek, a także z oleju z pestek dyni :)
Czekamy na Wasze pomysły.

A teraz kilka kwestii formalnych wyzwania:


1. Aby zgłosić pracę wpiszcie w komentarzu pod postem link do Waszej pracy, ale nie do całego bloga (na końcu posta jest też "żabka" Inlinkz do zgłaszania wpisów z pracami)

2. W poście podajcie linka wstecznego do naszego bloga (w przypadku jego braku prace nie będą brały udziału w wyzwaniu) prosimy także o zamieszczenie banerka do naszego wyzwania.

3. Prace muszą być nowe, nie publikowane przed dniem wyzwania.

4. Możecie zgłaszać maksymalnie 3 prace!

5. Prace można dodatkowo zgłaszać na naszym fanpage'u
Równocześnie prosimy o umieszczanie banerka z odnośnikiem na Waszych fanpage'ach jeśli je tylko posiadacie.Powodzenia! Pozdrowienia!

Zespół 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz