niedziela, 18 lutego 2018

Zrobione z mamą - SERCE


Witajcie...
Luty jest krótkim miesiącem, ale jakże intensywnym...w  kilku województwach jeszcze trwają ferie, zatem nieco więcej czasu wolnego...dopiero co minęły Walentynki...dlatego chciałybyśmy pozostać w klimacie SERCOWYM i zaprosić Was do wyzwania 
"Zrobione z Mamą - SERCE"
Zasady wyzwań <KLIK>
Banerek:

A oto inspiracje naszych dzieciaków:
Dzieciaki tynki Zosia (6 lat) i Antoś (prawie 5) pomagały przy zrobieniu ciasta i muffinek jogurtowych z owocami w nowych serduszkowych foremkach:


Dzieciaki wykonały też serduszka dekoracyjne-wylepiając kartonowy szablon plasteliną oraz stosując różne techniki z farbkami-malowanie powierzchni i odbijanie a także zamalowanie jedynie brzegów szablonu, a przy ogromnej pomocy taty Zosia zrobiła jeszcze serduszko z origami:

Praca młodszego synka (lat 6) karto_flanejAdaś (7 lat) syn Etoile tym razem z Tatą przygotował obrazki z gwoździ i włóczki na deseczce.


a także taką uroczą rameczkę:

Majka (7lat) pokochała ostatnio koraliki Pyssla. Zrobiła kolorowe serduszko, które chce podarować ulubionej koleżance ze szkoły.


Chciała się także dowiedzieć jak mówi się "kocham Cię" w różnych językach, dlatego wspomagając się internetem stworzyła serca z napisami:
AsiaB z Zosią zrobiły czekoladowy torcik:a Zosia namalowała jeszcze dla mamy pastelami obrazek:


Marcin, synek Ani ulepił z plasteliny Misia trzymającego ogromne serce:


Następnie umieścił go w słoiku wypełnionym wodą z brokatem i cekinami. W ten sposób powstała brokatowa niespodzianka z sercem :)

Gosia (lat 6,5), która od tego roku wpiera nas swoją twórczością zaprojektowała i wykonała stojącą dekorację. Serca Gosia wycięła z kolorowej tektury i ozdobiła cekinami przymocowanymi plasteliną. Z plasteliny jest zrobiona również podstawka :)


Nagrodą dla najlepszej pracy w tej kategorii będzie GRA ufundowana przez naszego Sponsora- GRANNA <klik>

ZAPRASZAMY Was i Wasze dzieci do udziału w zabawie :)
Przypominamy, że nie musicie wykonać prac z własnymi dziećmi, zapraszamy Tatusiów, Babcie, Ciocie, Opiekunki i Przyjaciółki do twórczej zabawy :))


Zespół KTM


7 komentarzy: