wtorek, 10 stycznia 2017

Wyzwanie cykliczne "Na Szczęście"

Witajcie kochani! Dziś chciałybyśmy przywitac Was w pierwszym tegorocznym wyzwaniu cyklicznym. Nowy rok już nie taki nowy, ale w kalendarzu nadal grubiutko i  czeka na nas mnóstwo nowych, nieodkrytych dni pełnych wyzwań. A może macie już jakieś ciekawe plany na ten nowy rok? Albo oczekujecie szczęśliwych wydarzeń: ślubu, narodzin potomka, przeprowadzki do nowego domu, ciekawego urlopu... Chciałybyśmy Was wspomóc w przywoływaniu szczęścia na ten nowy rok, mamy nadzieję, że i Wy się do nas przyłączycie. Dlatego temat naszego wyzwani brzmi: "Na Szczęście". Przywołujemy je za pomocą popularnych symboli i talizmanów, jakimi są: podkowy, słoniki, czterolistne koniczynki, czerwone wstążeczki, biedronki, kominiarz... A może wpadnie Wam do głowy też coś innego?

Oto, jak inspirują Was dziewczyny z naszego zespołu: 

karto_flana uszyła słonika, a raczej panią słoniową na szczęście, zobaczcie, jaka to elegantka, nawet kolczyki  w uszach nosi :)tynka próbowała swoich sił w kartkowaniu, na szczęście także malusie figurki ulepione przez nią z modeliny:Asia zrobiła zawieszkę - na szczęście:)


Etoile zrobiła ozdobną butelkę, w której możecie przechowywać trunek na zdrowie i szczęście


Notes z magnesem na lodówkę do zapisywania ważnych i szczęśliwych wydarzeń


A także bransoletki z talizmanami na szczęście


Wiola "zmajstrowała"obrazek na szczęście 


oraz breloczek 


Monika zrobiła pudełko na szczęśliwe chwile życia swoich córeczek.
Ania, dla naszej kochanej Wioli przygotowała box ślubny od całego zespołu:

I jak, czy czujecie się zachęceni do udziału w wyzwaniu? Zatem czekamy na Wasze prace :) 

Pamiętajcie, aby w pracy znalazły się symbole szczęścia np. słonik, podkowa, czterolistna koniczynka, kominiarz, biedronka, czerwona wstążeczka itp. Prace zawierające tylko napis typu: "Na szczęście", "Dużo szczęścia" i podobne nie spełniają kryteriów wyzwania i nie będą brane pod uwagę w przydzielaniu nagrody.
Tutaj znajdziecie pozostałe Zasady udziału w naszych wyzwaniach.

A tutaj banerek wyzwania, który możecie wstawić do Waszych wyzwaniowych wpisów.


Sponsorem naszego wyzwania jest sklep internetowy z artykułami do scrapbookingu i decupage Eko Deco, który ufundował dla zwyciężczyni wyzwania bon zakupowy o wartości 30 zł do zrealizowania w w/w. sklepie.


Sklep Eko Deco ufundował także produkty wykorzystane przez nasze projektantki w pracach inspiracyjnychMiło nam poinformować Was również, że nasza koleżanka z zespołu Wiola, niedawno wstąpiła w związek małżeński. Życzymy Szczęścia Młodej Parze! :)

Udanej zabawy!

Pozdrawiamy :)

Zespół

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz