piątek, 14 lutego 2020

PRZYPOMINAJKA #2 Wyzwanie ZIMOWE dla każdego

Witajcie.
Dziś przypominamy Wam o wciąż trwającym Wyzwaniu ZIMOWYM <klik>
Do końca drugiej części tej zabawy został niespełna tydzień.
Zapraszamy do zabawy.

Tymczasem dziewczyny z naszego zespołu tak realizują zimową listą zadań:

Katrin z chłopcami świętowali w gronie najbliższych urodziny, chłopcy opanowali kuchnię by upiec także pyszne babeczki czekoladowe. Podczas ferii dni "offline" nie były rzadkością a popołudnia i wieczory miło spędzali grając w ulubione planszówki.

Ania i jej rodzinka uwielbiają niespieszne chwile z ich kochanym kotem...poza tym spacery w poszukiwaniu zimy, na której Ania znalazła już chyba wiosnę ;) znajdzie się też czas na chwilę z książką i aktywnie spędzony dzień z Dziadkiem na gokartach.

karto_flana i jej synowie byli na balu karnawałowym,  chłopcy pomagali w szykowaniu karnawałowych mini-pączków, spędzali także czas na spacerach i podziwianiu okolicy i fotografowaniu tych ulotnych chwil przez starszego syna.
Asia, jej córka Zosia oraz bliscy również miło spędzili czas.
Zosia wraz z kyzynkami opanowały kuchnię Asi, przygotowały pyszne pizze, placuszki a potem nawet pomyły naczynia. Zrobiły bal, przygotowały stroje. Usmażyly pączki. Zosia przygotowała kartki dla Dziadków z pięknymi zimowymi akcentami. Spędzili też aktywnie czas na spacerach nad rzekę i do żywej szopki.
Asia zabrała się za porządki w książkach, przygotowując sobie stosiki do czytania...w pracy tej wspomagala ją szklaneczka pysznej kawki...
tynka i jej rodzinka miała szczęście, bo kilka razy spadł śnieg, a wtedy krajobraz wygląda bajecznie. Podziwiali ptaki podczas spacerów...dużo o ich zwyczajach dowiedzieli się z książki  B.Dyakowskiego "Z naszej przyrody"...Antoś pomagał Tacie w porządkach w budynkach gospodarczych, a po pracy herbata na świeżym powietrzu to jest TO. Dzieciaki przygotowały też kiedyś niespodziankę rodzicom-śniadanie do łóżka. To był dzień pełen przyjemności(książki i planszówki).
Usmażyli też serowe oponki. A tynka zrobiła porządek na swoim biurku..
A Wy bawicie się z nami??
Pozdrawiamy.
Zespół KTM

4 komentarze:

 1. Tego śniegu to tylko pozazdrościć. Wspaniale realizujecie zadania. My jutro faworki pieczemy i może post zdąze napisać:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie...zdążycie. Jeszcze parę dni do końca drugiej części zabawy :)

   Usuń
 2. Pewnie ze sie bawimy:) a u Was widac za bardzo wesoło i smakowicie :) usciski dla Was Mamuśki !!!

  OdpowiedzUsuń