piątek, 30 czerwca 2017

Wyzwanie Gościnnej Projektantki - Słodkości

Witajcie u progu lipca, przychodzimy do Was dzisiaj z prezentacją nowej Gościnnej Projektantki Klubu Twórczych Mam i Jej wyzwaniem, zapraszamy

Witajcie, nazywam się Sandra, na blogu od wielu lat funkcjonuję jako Greenfrog (http://greenfrog93.blogspot.com/). Dziękuję za możliwość bycia Gościnną Projektantką w KTM.Rękodziełem zaczęłam zajmować się już pod koniec szkoły podstawowej - nauczyłam się wtedy pleść bransoletki przyjaźni z muliny. Jak odkryłam, że takie manualne prace przynoszą mi satysfakcję, zaczęłam kierować swoje ręce w kierunku innych technik. Miałam do czynienia z sutaszem, scrapbookingiem, beadingiem, haftem koralikowym, krzyżykowym i matematycznym, decoupage, szydełkowaniem...
Generalnie ciągle się rozwijam i ciągnie mnie do próbowania nowych technik. Najlepiej czuję się w beadingu pomimo, że tworzę raczej proste prace. Uwielbiam tworzyć biżuterię i jest to "technika", która jest ze mną od samego początku mojej rękodzielniczej przygody.
Oto kilka moich prac:Jednak oprócz typowego rękodzieła moją drugą pasją jest... pieczenie wszelakich słodkości. Co ciekawe - nie przepadam za gotowaniem, jednak słodkości mogę piec non stop. Oprócz smaku zwracam dużą uwagę na ich wygląd:Tematem mojego wyzwania będą właśnie... słodkości. Jeśli chodzi o formę - możecie zarówno coś upiec, jak i stworzyć rękodzieło ze słodkim motywem. Nagrodą będzie niespodzianka :) (postaram się spersonalizować nagrodę tak, aby trafiła w gust osoby, która wygra wyzwanie).

Pozdrawiam Was serdecznie, 
Sandra

Oto banerek :


A Tutaj znajdziecie regulamin naszych wyzwań.
p.s. żabka zostanie dodana na początku przyszłego tygodnia

czwartek, 29 czerwca 2017

Podsumowanie wyzwania Gościnnej Projektantki - Ukwiecone kartki...

Serdecznie dziękujemy Wam za ogromnie zainteresowanie wyzwaniem Ilonki.
Dziewczyny przygotowały naprawdę cudowne karteczki, zresztą zobaczcie sami:

1. Ula K.

2. Ula K.
5. Ula K.
 9. Ania
13. Ula K.21. Ula K.
  
 

26. xgalaktyka 
 


28. Ula K.

29. GosiaOto decyzja Naszej Gościnnej Projektantki:
"Było ciężko,miałam niezły dylemat...Ale najbardziej ujęła mnie praca nr 7 i dlatego Małgosia z Gosikowego Zakątka wygrywa moje wyzwanie"

Małgosię prosimy o przesłanie adresu do wysyłki na klubową skrzynkę. Dla Ciebie banerek:Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział i gratulujemy talentu :)

Już jutro przedstawimy Wam kolejną ciekawą osóbkę i jej pomysł na wyzwanie. Zapraszamy

środa, 28 czerwca 2017

Za mundurem...dzieci sznurem..:)

     Uczą.. pomagają.. dbają o nasze bezpieczeństwo..mowa oczywiście o policjantach, strażakach, wojskowych 
i całej reszcie, bo służb mundurowych jest więcej. Niestety często dzieci może i marzą, żeby w przyszłości wybrać jeden z tych zawodów, ale też się i trochę boją. Dlatego trzy lata temu policjanci z naszej komendy postanowili połączyć siły i wspólnie zorganizować coś dużego dla tych najmniejszych. 
     W tym roku był to już trzeci raz kiedy odbył się Mundurowy Dzień Dziecka. Każdy jeden był wyjątkowy, a na dowód tego, że mudnurowi też umieją się bawić mamy kilka zdjęć. Atrakcji było mnóstwo: wszelkiego rodzaju pokazy, zabawy, gry i tańce..można było postrzelać (oczywiście wirtualnie:)), przymierzyć wojskowy mundur, nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, "zwiedzić" czołg, zrobić sobie odciski linii papilarnych, pobuszować po każdym pojeździe (i nawet nie wyobrażacie sobie ile było chętnych, w końcu nie ma to jak syreny i światełka!), próbować gasić pożar wężem strażackim i wiele wiele innych..Oczywiście atrakcji typu "dmuchańce" też nie zabrakło:


     Cała impreza odbyła się w Skrzyszowie niedaleko Tarnowa, tak jak poprzednie i tak jak zapewne w przyszłym roku. 
     Serdecznie Was zapraszam już dziś!