Zasady wyzwań

1. Udział mogą wziąć osoby zajmujące sie rękodziełem. Dozwolone jest zgłaszanie prac w dowolnej technice rękodzieła. Można prowadzić bloga, ale niekoniecznie, ponieważ prace można zgłaszać też poprzez naszego fanpage'a (Patrz: pkt. 5). Można zgłaszać prace z FB czy IG. Nie trzeba być mamą ;) Mile widziane WSZYSTKIE osoby tworzące rękodzieło. Aby zgłosić pracę zgłaszacie pod postem link do Waszej pracy, ale nie do całego bloga (na końcu posta jest "żabka" Inlinkz do zgłaszania wpisów z pracami)

2. Wyzwanie "Zrobione z mamą" skierowane jest do mam i dzieci, ale nie tylko. Zapraszamy tatusiów, ciocie, wujków, siostry i braci, babcie, dziadków, dobrych znajomych... Chodzi o to, żeby zaktywizować dziecko w domu, a więc praca wyzwaniowa powinna powstać w warunkach domowych. Mile widziane zdjęcia z procesu twórczego. Nie akceptujemy prac, które powstały w przedszkolu, szkole, na zajęciach dodatkowych, na świetlicy itp. Maksymalnie można zgłosić 4 prace.

3. W wyzwaniu kolorystycznym bazujemy na tzw. palecie kolorów. Uczestnik wybiera z tej palety co najmniej trzy kolory, które mają znaleźć się w pracy. Używamy TYLKO kolorów z palety, dozwolone są także inne kolory, jednak wykorzystane jedynie w znikomych ilościach, w pracy mają przeważać kolory z palety.

4. Prosimy o dobre jakościowo zdjęcia prac, nie za ciemne, nieprześwietlone, nieprzekłamujące rzeczywistych kolorów. W odpowiedniej wielkości, aby można było dobrze obejrzeć przedstawioną pracę. Jednocześnie prosimy, aby była możliwość skopiowania pracy, żeby można było umieścić ją w podsumowaniu wyzwania. Biorąc udział w naszych wyzwaniach, zgadzacie się na udostępnienie swojej pracy na blogu i funpage'u Klubu Twórczych Mam.

5. W poście podajcie linka wstecznego do naszego bloga (w przypadku jego braku prace nie będą brały udziału w wyzwaniu) prosimy także o zamieszczenie banerka do naszego wyzwania.

6. Prace muszą być nowe, niepublikowane przed dniem wyzwania.

7. Możecie zgłaszać maksymalnie 3 prace.

8. Prace można dodatkowo zgłaszać na naszym fanpage'u
Równocześnie prosimy o umieszczanie banerka z odnośnikiem na Waszych fanpage'ach jeśli je tylko posiadacie.

9. Nagroda nieodebrana w przeciągu miesiąca przechodzi na jedno z kolejnych wyzwań.

Powodzenia! :)

11 komentarzy:

 1. A czy można zgłosić 3 prace w 1 poście?

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie umiem wstawić banerka konkursowego na swoją stronę :(

  OdpowiedzUsuń
 3. no to mam pecha jeśli o zasady chodzi. nie tworzę nic na co dzień. Chciałabym tylko spróbować. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy można wziąć jeszcze udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wziąć udział w wyznaczonym terminie- szczegóły w poszczególnych postach.

   Usuń
 5. Muszę na nowo przypomnieć sobie jak wstawia się banerki i linki odsylajace 😂

  OdpowiedzUsuń
 6. A czy można taką pracę zgłosić jeszcze do innego wyzwania?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy można zgłosić link do instagrama?

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam w jaki sposób można odebrac nagrode z kim się skontaktować?

  OdpowiedzUsuń