środa, 22 maja 2013

Witam was moje kochane mam dla was pewną propozycję otóż oprócz co miesięcznego wyzwania którego temat my wymyślamy ( my czyli współtworzące) wpadłam na pomysł aby zrobić takie trwające dwa tygodnie do którego temat wymyślicie wy :) czyli twórcze mamy zaglądające do nas i tutaj prośba jeśli jest któreś z was chętna proszę piszcie pod tym postem tzn komentarz z wyrażeniem chęci podawania tematu na wyzwanie. Wszystkie będziecie mogły taki temat podać i wykonać prace do niego ( tzn wszystkie które się zgłosicie) ja tylko ustalę kolejność kiedy kto będzie podawał temat . Czy są jakieś chętne twórcze mamy do występu gościnnego na naszym blogu:)?Dziewczyny wszystkie które były by zainteresowane scenariuszami urodzinowymi dla dzieci informuję że są one w zakładce na górze strony tutaj  i kto chętny jeszcze na zabawę Zrobione z Mamą może się zapisać tutaj . Trwa też nasze co miesięczne wyzwanie dla was tutaj   możecie zgłaszać prace do 31 maja

                                                        Pozdrawiam serdecznie

16 komentarzy:

 1. Może ja bym spróbowała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się chętnie piszę;)bardziej wakacyjnie w kolejce;)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie i ja spróbuję:-) Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czemu nie, bardzo fajna inicjatywa- z ogromną radością coś wymyślę i wykonam (sama lub z dzieckiem) specjalnie dal Klubu Twórczych Mam, czyli dla nas:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow to i ja bardzo chetnie!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja także chętnie zgłaszam swoja chęć. Świetny pomysł! :-)
  Pozdrawiam,
  Katarynka

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja z checia bym podala jakis temat, ale czy bedzie trzeba brac udzial w kazdym wyzwaniu? Bo nie zawsze jest na to czas:) Jesli mozna tylko w wybranych to sie zglaszam tez:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Może i ja spróbuję..proszę dopisać mnie do listy;)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja też z miłą chęcią dołączę się :) pomysłów mi nie brakuje

  OdpowiedzUsuń
 10. To i ja z chęcią wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń