poniedziałek, 3 czerwca 2013

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham...

...to zarówno słowa, które my jako rodzice wypowiadamy często wobec naszych pociech, jak i tytuł fantastycznej książki. Piękne ilustracje, głęboka ale przemycona w prosty sposób treść ...
Tą książkę dostała Zosia dawno temu od mojej przyjaciółki...wracamy do niej dość często...i wierzcie lub nie, ale kiedy czytałam ją pierwszy raz Zosi moje oczy się zeszkliły...
Autorem tekstów jest Sam McBartney a ilustracji Anita Jeram. Słowa, które można przeczytać na okładce są doskonałą zachętą, by sięgnąć po tą lekturę:
"Czasami szukasz słów, żeby komuś powiedzieć , jak bardzo, ale to bardzo go kochasz. Ale miłość niełatwo jest zmierzyć . Wiedzą o tym najlepiej Mały Brązowy Zajączek i Duży  Brązowy Zając z tej pięknej i wzruszającej opowieści o uczuciach, cieple, zrozumieniu. To książka o miłości - wszechwładnej, potrzebnej do życia każdemu. To książka dla wszystkich kochających, kochanych i pragnących miłości"

POZDRAWIAM Was ciepło...
I MIŁOŚCI  każdego dnia życzę...

10 komentarzy:

 1. to wspaniała bajka, jej filmowa wersja leci na jednym z programów dla maluchów i moja córcia bardzo lubi ją oglądać (niestety książkowej wersji jeszcze nie posiadamy).
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. My też oglądamy, a na książkę jeszcze nie trafiłyśmy

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne słowa i takie prawdziwe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słowo KOCHAM jest nieraz tak trudne do wypowiedzenia ,może nie tak trudne jak co poniektóre osoby maja niesamowitą trudność w jego wypowiadaniu. Przecież okazuję ci miłość więc o co w ogóle chodzi????
  Właśnie o co????O słowo KOCHAM CIĘ. Chociaż nie trafiłam na tę książkę zapytam o nią w bibliotece i koniecznie przeczytam.
  Choć trudno nieraz powiedziec to baaaardzo miło jest usłyszeć te dwa piękne słowa KOCHAM CIĘ. Więc mówcie je często swoim bliskim.KONIECZNIE!

  OdpowiedzUsuń
 5. pięknie napisane i książka pewnie fantastyczna:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z chęcia ją przeczytam razem z dziewczynkami;)))

  OdpowiedzUsuń
 7. fantastyczna książka i bajeczka, moje dzieciaczki ją uwielbiają ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja z tych co nie mają TV więc nawet nie wiedziałam, że jest wersja animowana!! dobrze, że mnie uświadomiłyście :) bajka musi byc wartościowa!! :)
  z pełną świadomością raz jeszcze POLECAM Wam ją!!
  Pozdrawiam ciepło :)
  na dobranoc, wypowiedzcie swoim bliskim te magiczne słowa: KC :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Miałam podobnie :-)
  Książkę wypożyczyłyśmy z biblioteki...

  OdpowiedzUsuń
 10. uwielbiam tę bajkę, jest cudowna :D

  OdpowiedzUsuń