wtorek, 5 stycznia 2021

Podsumowanie wyzwania "Zrobione z Mamą - GRUDZIEŃ"

 Witajcie.
Przed nami podsumowanie wyzwania z galerią prac Waszych dzieci. Oj pięknie i różnorodnie tworzyliście ze swoimi pociechami. Dziękujemy za udział we wspólnej zabawie :) 

1. Agatka z dzieciakami... u nich ZAWSZE mnóstwo się dzieje, mnóstwo dobrego, pięknego i wspólnego przede wszystkim, nie sposób skopiować tu wszystkie dzieła tych zdolnych dzieciaków, dlatego koniecznie zajrzyjcie do źródła! <klik>

2.  Prace Lidzi pod okiem mamy diarspasje <klik>3. Agnieszka i jej mama Ania <klik>4. Paniuśka z dzieciakami stworzyła PIĘKNE karteczki <klik>

5. Teresa z córką stworzyły takie prace <klik>6. Zuzia i Nikoś pod okiem mamy stworzyli prawdziwe cudeńka! Tu pokażemy tylko kilka z nich...zajrzyjcie do kolejnej twórczej rodzinki <klik>
7. KartkiKiki<klik>


8. TygrysiMY <klik>


Serdecznie Wam dziękujemy za zgłoszenia...za wyjątkowo piękne wpisy z świetnymi pracami.
Było nam niezwykle trudno dokonać wyboru, bo naprawdę bardzo, ale to bardzo się postaraliście!
Ponieważ zapowiedziałyśmy, że czeka Was w tym roku z naszej strony wiele niespodzianek, oto jedna z nich. Nagrody, otrzymują tym razem...wyjątkowo nagrodY a nie nagrodĘ: 
Kontakty do Was raczej mamy, bo jesteście naszymi wiernymi uczestnikami wyzwań organizowanych u nas :) ale dla pewności możecie napisać adresy na naszą mailową skrzynkę.
Zapraszamy Was do aktualnie trwających zabaw! 
Informacje na pasku bocznym.
Pozdrawiamy Was ciepło!
Zespół KTM


6 komentarzy:

 1. Alez miłe wiadomości od rana, dziekujemy i gratulujemy reszcie oraz wszystkim uczestnikom zabawy, bawimy sie oczywiscie nadal :) i serdecznie pozdrawiamy !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka miła wiadomość. Ale najważniejsza wspólna zabawa, za którą dziękujemy. Tworzymy już styczniowo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki dziewczyny. Cieszymy się bardzo. Wszystkie prace dzieci w tym wyzwaniu były naprawdę ciężkim wyborem. Dzieci jak się okazuje są bardzo kreatywne, wystarczy im do pomocy tylko mama. Pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 4. :) Gratuluję dzieciaczkom i ich mamusiom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie prace są wspaniałe, gratuluję zwycięzcom

  OdpowiedzUsuń