poniedziałek, 4 stycznia 2021

Same dobre wieści na Nowy Rok!

 Witajcie!

Ostatnio wspominałyśmy Wam, że czekają nas spore zmiany. 
Wiele dobrego się spodziewamy po tym Nowym Roku. Już początek obfituje w wiele zmian dla nas i dla całego KTM. Dziś chcemy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością!

Jedna z naszych Klubowych Mam została Mamą ponownie właśnie dziś ... zatem nasz zespół powiększył się o kolejnego członka, dzielnego Jasia! 
Oboje, mama i synek czują się dobrze, a my czekamy z niecierpliwością na ich powrót :) 

Dla Was drodzy, wierni Czytelnicy mamy z tego tytułu niespodziankę (to zaczyna już być taka tradycja :) ... może uda się Wam wytypować, która to spośród nas została mamą, Wasze odpowiedzi zostawcie w komentarzu, spośród osób, które poprawnie wytypują świeżą mamę, wybierzemy jedną dla której przewidujemy niespodziankę. 
Czas na zgłaszanie Waszych typów macie do 15.01.2021. 

Dobrych wieści jest dużo więcej, do naszego zespołu dołączyły również cztery Twórcze Mamusie, które już wkrótce Wam przedstawimy :)

A z samego rana wypatrujcie podsumowania wyzwania "Zrobione z Mamą- GRUDZIEŃ" 
Kochana, Tobie i synkowi życzymy szybkiego powrotu do domu, bądźcie zdrowi!

Zespół KTM


7 komentarzy:

 1. Gratulacje dla Mamy. Niech Synekk zdrowo rośnie. A ja czekam na kolejne niespodzianki.

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę proszę jak fajnie. Gratuluję szczęśliwym rodzicom synka i życzę dużo zdrówka i wielkie całusy w małe stópki.
  Tak myśle i myślę i gdyby nie wpis Ani pomyślałabym może o niej😀 ale zrobiła wpis więc to ktoś inny. No to nie wiem, robię wyliczankę, może AsiaB??

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla mamy i dzidziusia. Niech maluszek się zdrowo chowa. To takie piękne trzymać w ramionach dziecko nowonarodzone. Zdaje mi się, że gdzieś o dzidziusiu czytałam. Oddaje swój głos na kartoflaną. Tak mi coś podpowiada. Ale czy dobrze, to się okaże. Pozdrawiam gorąco i buziaki przesyłam dla wszystkich mam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje , niech dzieciatko zdrowo rośnie :) Myślę, ze Asia B została mamusią ;)
  Do siego roku dla wszystkich was :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla mamy i jej rodziny. Niech synuś rośnie zdrowo.
  Nie mam pojęcia, która z Was została ponownie mamą, może Katrin?
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, ze Waszą KTM rodzina rozrasta się :) widać już nowe dziewczyny z DT(nawet byłam u nich w odwiedzinach). Czuję że najbliższy rok będzie dla Was świetny skoro z początku już takie cudowne wieści. Ja też typuje AsięB. Mamusi i malutkiemu Jankowi życzę dużo zdrówka! Całemu DT udanego roku!

  OdpowiedzUsuń