sobota, 7 września 2019

Chwila dla Mamy - znajdź chwilę dla siebie

Kiedy to czytacie to pewnie jestem w drodze do Torunia albo już obściskuję internetowe koleżanki i miziam cudowne włóczki na Drutozlocie :))

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Przyznaję, bez bicia, że to mój debiut na tej imprezie - połączeniu targów i spotkania włóczkoholiczek. Ale właśnie dlatego, że to mój pierwszy raz postanowiłam Wam o tym napisać na blogu KTM i zachęcić do znalezienia podobnych imprez w Waszej okolicy. 

Myślę, że nie jestem odosobniona w swoich uczuciach ... gdyż zawsze mam wyrzuty sumienia, przynajmniej w momencie podejmowania decyzji (lub zapisu na jakieś wydarzenie) i w chwili poprzedzającej wyjazd. Powodów jest mnóstwo, bo dzieci, bo mąż, bo pieniądze, które przeznaczam tylko na siebie, bo mogłabym w tym czasie zrobić mnóstwo innych rzeczy.
Za to gdy już jestem na takim wydarzeniu, na którym mogę dzielić się ze swoją pasją z innymi, albo po prostu oderwać się na chwilę od obowiązków czerpię tej radości tyle, ile się da :) Dlatego uważam, że mimo wszystko naprawdę warto. Bo szczęśliwa i spełniona Mama jest dzieciom bardzo potrzebna.

Motywuje mnie gdy umówię się z kimś na wyjazd, wtedy trudniej jest zrezygnować. Jakiś czas temu założyłam sobie skarbonkę, do której wrzucam drobne kwoty lub jakieś ekstra pieniądze - dzięki niej mogę pozwolić sobie na małe szaleństwa. 
(Nie)stety wrzesień jest miesiącem obfitującym w różne imprezy, na które bardzo chciałabym się wybrać i nie mam wcale daleko więc pewnie pod koniec miesiąc w skarbonce będzie pusto, za to będę bogatsza o nowe znajomości i doświadczenia :) 

Podaję niżej linki do wydarzeń, na które się wybieram w tym miesiącu, także rodzinnie - może będzie to okazja do poznania którejś z Was? 


Pamiętajcie o sobie i własnych potrzebach2 komentarze:

  1. Aniu udanych wojaży na tych zlotach. Nie brałam nigdy udziału i pewnie długo jeszcze to nie nastąpi ze względu na maleństwo ale jestem ciekawa jak to wygląda w realu-mam nadzieję że będzie jakaś fotorelacja i opisane Twoje wrażenie. Buziaki:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale fajne wydarzenia....niedtety u mnie wrześniowe weekendu juz zajęty, pozostaje mi cicho pozazdrościć Tobie Aniu tych wszystkich wojazy :):):) miłych doznań i fajnych spotkan :) pozdrawiam !!!

    OdpowiedzUsuń