środa, 8 marca 2023

8 marca - Dzień Kobiet i ... witamy w naszym zespole :)

Kochane Kobietki!

Z okazji naszego święta składamy Wam i sobie też najserdeczniejsze życzenia:

zdrowia i szczęścia, abyście w lustrze zawsze widziały swoją Przyjaciółkę i o nią dbały i aby ten dzisiejszy dzień minął Wam bez smutków i zmartwień :) 


W Klubie Twórczych Mam też dziś świętujemy i cieszymy się, że do naszego Zespołu dołączyły kolejne kreatywne i pełne pasji Mamy. 

Oddajmy im głos:

Natalia:


Nazywam się Natalia i mam 29 lat. Pochodzę z malowniczej Suwalszczyzny i jestem mamą 2,5 letniej Ani. Moją obecną pasją jest scrapbooking i quilling, a także prace z drewnem (głównie zdobione pudełka), które jest moją miłością (z zawodu jestem technologiem drewna). 

Swego czasu bawiłam się również trochę modeliną, fllcem, haftem matematycznym, muliną (bransoletki), żywicą, robiłam mydła i szampony w kostce, a w liceum dość długo tworzyłam biżuterię. Część tych rzeczy robiłam jako wolontariuszka na WTZach w mojej rodzinnej miejscowości - Gołdapi. Na studiach z kolei chodziłam do szpitala na oddziały dziecięce, gdzie z koleżanką robiłyśmy proste warsztaty DIY dla dzieci na zasadzie "coś z niczego", bo projekt miał bardzo ograniczony budżet.
Moje miejsca w sieci to m.in:

oraz własny blog z inspiracjami prezentowymi i edukacją rękodzielniczą:  https://kilerinspiruje.blogspot.com/

Jagoda:Mam na imię Jagoda i jestem mamą prawie dwu letniej Marysi. Z rękodziełem mam styczność od dziecka. Moja mama jest krawcową, a ja głównie zajmuję się haftem krzyżykowym, od niedawna też próbuję szyć na maszynie.
Moja historia z rękodziełem zaczęła się właściwie w szkole podstawowej. Od 2007 r. Zaczęłam haftować obrazy haftem krzyżykowym. Wcześniej uczyłam się tego fachu na tym co znalazłam u mamy w szafie (nici krawieckie i różne materiały)
Później zaczęłam robić ozdoby świśteczne: jajeczka i bombki - również metodą haftu krzyżykowego.
Po urodzenia córki założyłam swój kanał na YouTube Twórcza I kreatywna mama. Dalej haftuję i dzielę się tym na moim kanale. Wyhaftowałam 34 obrazy różnej wielkości, metryczki, zakładki itp. Kilkadziesiąt bombek i jajeczek.
Prowadzę także Instagrama o tej samej nazwie i mam swoją stronę na fb o nazwie inspiracje.


EwelinaJestem mamą 2 córek - 11 i 13 lat :) Gdy były młodsze prowadziłam bloga https://zperspektywymamy.blogspot.com/, organizowałam spotkania blogerskie w Krakowie. Bardzo mile wspominam ten czas :) Potem przyszła praca zawodowa i pasja jaką jest scrapbooking i na długie lata (jejku to aż 5!) porzuciłam blogowanie na rzecz aktywności na profilu UNANA na facebooku i instagramie.

https://www.facebook.com/unanahandmade

https://www.instagram.com/unanahandmade/

Ale życie toczy się dalej i pisze nowe scenariusze - po latach spędzonych w handlu zaczęłam pracować w swoim wyuczonym zawodzie jako instruktor świetlicy działającej przy centrum kultury :) Na co dzień pracuję więc także z dzieciakami - organizując im kreatywne warsztaty :) Możecie podejrzeć moje działania na fanpage świetlicy: https://www.facebook.com/swietlicawgosprzydowej 

Kocham tworzyć, zarówno w metodzie scrapbookingu jak i innych rękodziełach, często wykazując się dużą kreatywnością w wymyślaniu prac plastycznych dla dzieci. Kocham książki i kawę i jest to dla mnie duet idealny :) 


Ciekawie się zapowiada prawda? Wierzymy, że będziemy wszystkie dla siebie i dla Was inspiracją a na blogu pojawią się nowe interesujące posty :)

Pozdrawiamy Was cieplutko w ten niezbyt wiosenny dzień - niech mimo aury będzie on piękny!

Zespół KTM


6 komentarzy:

  1. Wow ale super ze kolejne dziewczyny dołączają do Waszego kreatywnego zespołu, gratuluję!!! I dziękuję za życzenia życząc Wam Mamuski Kochane wspaniałego dnia pełnego wielu momentów wzruszeń i podziękowań od Waszych Panów 😀😃🙂

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny prezent na dzień kobiet. Cieszę się że mogę razem z wami tworzyć.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wspaniale, że kolejne dziewczyny do Was dołączy :) Owocnej i wspaniałej współpracy Wam życzę.

    OdpowiedzUsuń