wtorek, 13 lutego 2024

Witamy w naszym zespole!

Witajcie!

Dziś chciałybyśmy przedstawić Wam nasze nowe projektantki, które miały już okazję inspirować w naszym ostatnim wyzwaniu.

Magdalena 


Mam naimię Magdalena znana w świecie blogowym jako Majalena (https://majalena.blogspot.com/) .
Rękodziełem zajmuje się od praktycznie zawsze. Od dziecka przebierałam w cekinach i koralikach kiedy moja babcia wyszywała stroje krakowskie. Potem fascynacja haftem, nstępnie szyciem, szydełkiem i różnymi innymi technikami rękodzieła spowodowały że praktycznie w każdej technice jestem w stanie coś zrobić i nie jest mi ona obca. Uwielbiam odkrywać nowe rzeczy i uczyć się ich. Zawsze kiedy mam możliwość spróbować czegoś nowego to nie odmawiam tylko działam ;)
Najbardziej dumna jestem z moich szydełkowych zakładek których częsć jest moimi autorskimi wzorami. 
Uwielbiam też tworzyć dodatki i elementy zabawek na szydełku jak ciasteczka czy jedzenie typu shush.
Również lubię tworzyć prostą biżuterię, nawet tak dla samej siebie, czy tworzyć z dziećmi. 

Katarzyna


Witajcie nazywam się Katarzyna Górska jestem matką czwórki dzieci Mam synów w tym roku 16 i 13 lat oraz dwie młodsze córki siedmiolatkę czyli we wrześniu idzie do szkoły i 5-latkę która dopiero skończy w sumie w grudniu.
Poza tym jestem matką na etacie trzy zmiany mam weekendy wolne. Rękodziełem zajmuje się dosyć długo bo w swoim życiu zajmowałam się wikliną papierową robiłam kolczyki robiłam bombki, jajka ze wstążki z papierów,  decoupage też był. Próbowałam szyć ale to nie dla mnie tylko kilka tulipanów wyszło spod mojej ręki,a od dobrych czterech lat zajmuje się rękodziełem czyli scrapbookingiem , kartki albumy i podobne rzeczy bardzo lubię robić kwiatki.
Może nie jestem fanką gotowania ale torty ciasta babeczki i takie słodkości robię sama poza tym robię też piniaty. 

7 komentarzy: