piątek, 24 stycznia 2020

ZIMOWE Wyzwanie dla KAŻDEGO #2

Witajcie...
Dziś podsumowanie pierwszej części ZIMOWEGO WYZWANIA, które trwało prawie 2 miesiące!! Tak długo ponieważ zadania z listy poszerzyliśmy także o typowo adwentowe.

Poniżej linki do osób, które bawiły się z nami w pierwszej części...zerknijcie do nich, zobaczcie na czym polega nasza zabawa.
Nadrzędnym celem tych 3miesięcznych wyzwań jest odejście od ekranu, zagospodarowanie czasu, jaki możemy spędzić z najbliższymi, przyjaciółmi i znajomymi. To alternatywa dla pospolitego sposobu na spędzanie wolnego czasu. Jak na tacy podajemy Wam możliwości i pomysły, inspirujemy...co można zrobić, by dobrze się bawić. Jeśli poczytacie i pooglądacie wpisy dziewczyn, zobaczycie, że to fantastyczna zabawa! Zatem zapraszamy do przyłączenia się :)

4. agula <klik> i <klik>

Kto dołączy do kolejnej części?
Posty dotyczące zadań Zimowego Wyzwania dla Każdego: 1 część 21.12-20.01, 2 część (z lekkim poślizgiem czasowym dziś zaczynamy) 21.01-20.02, 3 część 21.02-20.03.2020.
Standardowo w poście prosimy o fotorelację z przynajmniej 5 punktów z listy. Sposób Waszej interpretacji zadań oraz przedstawienia nam Waszego udziału w zabawie w dużej mierze pozostawiamy Waszej kreatywnej naturze.
Zaskoczcie nas :)

Lista zadań dostępna tu <klik>
Pozdrawiamy i zachęcamy do wspólnej zabawy.
Zespół KTM

1 komentarz: