środa, 12 listopada 2014

MANDALA recenzja 3 z 4

Powoli zbliżamy się do końca tego fascynującego wyzwania . Jest nam niezmiernie miło ,że posty związane z Mandalą osiągnęły ponad 6000 wyświetleń za co bardzo dziękujemy.
Fakt iż kibicuje nam taka Publiczność napawa dumą i radością :)
Ale do rzeczy 
Regulamin dla przypomnienia poniżej
W WYKONANIU MANDALI

Sophie’s Garden

 wzięło udział 45 osób 

 !!!!!!!!!!!!  WAŻNE   !!!!!!!!!!

Kilka się wykruszyło ,kilka doszło . Pamiętajmy ,żeby znależć się pośród osób walczących o wspaniałe nagrody trzeba ukończyć wykonanie całej Mandali wg wzoru otrzymanego należącego do DEDRI , następnie wysłać do 10 grudnia do godz 24.00 na adres emai : wiki0877@onet.eu czyli do Hanki 

ZDJĘCIA przedstawiające CAŁĄ MANDALĘ -min.3 ujęcia ( mile widziane dodatkowe kilka jej zbliżeń -nie konieczne ). Tak więc Zdjęcia muszą być wykonane Wyrażnie w Całej okazałości by nie było wątpliwości czy Mandala jest cała czy tez nie. To Wam Powinno zależeć by uchwycić i pokazać innym w jak najlepszym świetle swoją pracę. Od tego WIELE będzie zależało. Zróbcie tak bym miała z czego wybrać .

UWAGA

Osoby które swoją mandalę już ukończyły również proszę o ponowne przesłanie minimum 3 ujęć swojej pracy.

Proszę nie czekajcie na ostatnią chwilę bo 10  grudnia zamykamy WYZWANIE.

Do ostatniego etapu końcowego połączonego z rozdaniem nagród które odbędzie się już 15 grudnia przechodzą następujące osoby :
JAKO PIERWSZA MANDALĘ UKOŃCZYŁA

RENIA OFIAROWAŁA SWOJĄ PRACE NA RZECZ POMOCY DLA LILIANKI 

ZA CO BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY .O DALSZYM PRZEBIEGU TEJ AKCJI BĘDZIEMY INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO 

Mandalę ukończyły również :


 

I INSPIRACJE WSPÓŁTWORZĄCYCH KTM

Ela

Hanka

Dla przypomnienia 

Wszyscy chętni by ofiarować swoją piękną Mandalę na cel dla 

Lilinki

Proszeni są o wspomnienie o chęci przekazania swej pracy w wiadomości do mnie wraz ze zdjęciami -jeśli nie nazbieramy potrzebnej ilości mandal uszyję z nich poduszki :)

  Czy jest ktoś chętny ??????
*********************************************************************
Tak sobie myślę , może gdyby znalazło się kilka osób chętnych na ofiarowanie swojej Mandali na cel charytatywny Pomocy Liliance byłoby super stworzyć wielki QUILT -(narzutę) i ofiarować na sprzedaż, a dochód przekazać na pomoc 
Chorej LILIANCE 
********************************************************************* 

Czekamy na Wasze opinie która mandala najbardziej przypadła Wam do gustu i dlaczego :)

10 komentarzy:

 1. Wszystkie są piękne i takie kolorowe!!! A pomysł z poduszkami podoba mi sie nawet bardziej niż narzuta.. bo chetnych moze wiecej sie znajdzie na zakup jednej czy dwóch poduszek niz wielkiej narzuty ktorej podejżewam cena bedzie dość wysoka... Nie wiem czy ktoś podziela moje zdanie, ale ja jestem za poduszkami. Moje oczka już zdrowieją, wiec zanieram sie za wykończenie mojej Mandali. Pozdrawiam serdecznie. Majalena

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie są cudowne!
  Zapraszam do udziału w konkursie DIY "Creative Christmas 2014"http://skrzydlatachatkaaj.blogspot.com/2014/11/konkurs-diy-creative-christmas-2014.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne :)
  Jeden wzór, a każda inna praca :)
  Niesamowicie to wygląda :)
  Co do poduszek to jestem tego samego zdania co Majalena. Tutaj może być więcej chętnych :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne!!! ciężko wybrać tą jedną :) przynajmniej ja nie potrafię.
  Pomysł z poduszkami świetny-popieram .
  Każdy inaczej szydełkiem śmiga. Jedna robi ścisło a inna luźno (np-ja ). Ciężko by było dobrać jednakowej wielkości elementy żeby wyszła z tego narzuta .
  Pozdrawiam

  http://mirosek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja mandala na pewno zostanie przesłana. No, ale tak właśnie się zastanawiałam nad łączeniem różnych jej wykonań w jedną całość i czy będzie to użyteczne. Pewnie każda z nas robi z innej włóczki i może się okazać że wszystkie razem nie będą dobrze wyglądały. Poduszki to chyba lepszy pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie są piękne! Brawo dla autorek!

  OdpowiedzUsuń
 7. :) Mówicie poduszki :) Hmmmm............zobaczę ile i jakiej wielkość będą podarowane przez uczestniczki mandale . Pozdrawiam wszystkich .

  OdpowiedzUsuń
 8. Moja była robiona z kordonka więc nie nadawała sie ani na narzutę ani na poduszkę :) Pojechała już do teściowej na prezent :) Nie zrozumiałam do końca które prace przechodzą dalej? Wszystkie przedstawione? Czy nie? Bo nie wiem czy mam jeszcze zdjęcia robic swojej :)

  OdpowiedzUsuń