poniedziałek, 15 lutego 2016

"Zrobione z mamą" - ZABAWY NA ŚNIEGU

Witajcie! Choć mamy luty i tak naprawdę jest to dopiero połowa zimy, to pogoda nie jest adekwatna do pory roku - trochę płata nam figle... raz mamy śnieg, raz jesienną pluchę.
Dlatego chciałybyśmy zaprosić Was do wspólnego, jeszcze zimowego wyzwania "Zrobione z mamą" i tym razem tematem będą ZABAWY NA ŚNIEGU, ale pamiętajcie, że w przypadku jego braku, możemy wyczarować go w domu :)

(źródło zdjęcia klik)

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w wyzwaniu, a zasady znajdziecie tutaj, a linkujemy oczywiście pod postem.

Oto kilka inspiracji naszego zespoły KTM:

Monika szalała z córeczkami na sankach:aż dojechały do miejsca, gdzie można ulepić bałwana (i miały nawet pomocnika;)):
U tynki też się działo! Najpierw na zewnątrz:
Atak śnieżkami Antosia na starszą siostrę;)

Nie ma to jak psi zaprzęg;)A potem w domu - tubka pasty do zębów, brokatowa farba do witraży okiennych i kolejne szaleństwa:
oraz połączenie oleju kokosowego i miodu jako "nawilżacz" na spierzchnięte zimowymi zabawami usta :)(taki "błyszczyk" należy przechowywać w lodówce, bowiem olej kokosowy pod wpływem ciepła staje się płynny)Paulina z dziewczynami postanowiła ulepić śniegowego stworka na parapecie 
(a może dostał się tam sam?;))


Asia niestety zabawy na śniegu mogła obserwować tylko z okna:Ale za to potem w domu już razem z Zosią robiła zimowy krajobraz:
karto_flana wybrała się z synkami na zimowy spacer... który zakończył się zjeżdżaniem  z górki na sankachNatomiast wspólnymi siłami w domu upiekli tort kokosowy, który wygląda, jakby był ze śniegu:A starszy synek zrobił jeszcze karteczkę z bałwankiem.Życzymy dobrej zabawy i czekamy na Wasze ZABAWY NA ŚNIEGU. 
Dla naszym zdaniem najładniejszej pracy, przewidujemy nagrodę niespodziankę:) 
Pozdrawiamy
Zespół

1 komentarz: