poniedziałek, 18 lipca 2016

Wyzwanie "Zrobione z mamą - MORSKIE OPOWIEŚCI"

Witajcie! 
Wakacje już w pełni! Wspaniałe przygody za nami, albo jeszcze przed nami. Tym razem zapraszamy Was razem z Waszymi pociechami w kierunku morza, może usłyszycie, jak szumi jakieś wspaniałe morskie powieści? Może o piratach? Rybkach pływających w głębinach? A może zbudujecie zamek z piasku na plaży na zaginione skarby?

Oto, jak inspirują Was dzieciaki z naszego zespołu:

starszy synek karto_flanej namalował akwarelę z latarnia morskąa tu rybka z papierowych talerzy, która powstała wspólnymi siłami


U tynki Zosia OZDABIAŁA skrzynię z plasteliny, którą ulepiła mama, NAWLEKALA koraliki bransoletki... I sama wpadła na pomysł odbijania na plastelinie różnych wzorów...ze szklanek, z podeszwy buta... a mama tynka nadała im kształt rybki i "rozgwiazdy".


Wiola z córeczkami zrobiła butelki z piaskiem i muszelkami przywiezionymi znad morza


starsza córka Kalinka narysowała pastelami podwodny świat rybek 


Mamy nadzieje, że daliście się zainspirować?


Na zwycięzcę wyzwania czeka nagroda niespodzianka.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami naszych wyzwań: Zasady wyzwań. W tym wyzwaniu najważniejsza jest kreatywność Waszego dziecka i Wasza (przypominamy, że możecie wziąć udział, jako tatuś, ciocia,wujek, babcia, kuzynka, dobra znajoma...) Prosimy również o podanie wieku uczestników. Oto banerek do pobrania na wasze blogi:


Uwaga aktualizacja! Przedłużamy wyzwanie do 31 sierpnia!!! :) 

Miłej twórczej zabawy!

Zespół

1 komentarz: