sobota, 2 grudnia 2017

Chwila dla Mam -GRUDNIOWY NASTRÓJ

Witajcie :)
Ruszyliśmy z nowym miesiącem...jutro pierwsza niedziela ADWENTU. Grudzień zatem upłynie na czasie OCZEKIWANIA i przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia...
Co Was wprowadza w dobry nastrój? W stan odprężenia...dobrego samopoczucia?
Nie zapomnijcie, że w natłoku różnych spraw i obowiązków i szalonego okresu przygotowań trzeba znaleźć czas dla siebie...równowagę, spokój...

Pierwszy raz karto_flana i ja-tynka pokusiłyśmy się o przygotowanie GRUDNIOWNIKÓW...to taki rodzaj albumu/grudniowego pamiętnika...Pokażemy Wam jeszcze GRUDNIOWNIK Diany <klik> która należała do naszego zespołu:

karto_flana


tynka

Powoli nasze GRUDNIOWNIKI będą się zapełniały przepisami, listami rzeczy do zrobienia, zdjęciami z tego okresu...zapiskami ku wspomnieniom :) bowiem w grudniu dzieje się masę różnych rzeczy :) myślę, że to będzie fajna pamiątka kiedyś-przejrzeć takie grudniowniki sprzed lat :) :) 

A Wy macie doświadczenie z takimi pamiętnikami/albumami?
Jeśli temat Was zainteresuje postaramy się z karto_flaną wrzucić za parę dni zdjęcia wnętrz naszych uzupełnianych grudniowników :)

POZDRAWIAMY Was ciepło!

karto_flana & tynka


5 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie się to zapowiada :) życzę powodzenia :) ja niestety nie jestem systematyczna w takich wynalazkach ;) dodatkowo nie mam drukarki, a bieganie co chwilę do fotografa, żeby coś wywołać może być dość uciążliwe ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie posiadam drukarki...a do fotografa niezły kawał drogi...sądzę, że cały grudzień będę spisywała różne wspomnienia etc. natomiast zdjęcia dołożę dopiero w styczniu, gdy je będę miała...bez sensu dla mnie byłoby wywoływanie 2-5 zdjęć ;) ale systematycznie fotki robię do tego wspomnieniowego albumiku :)

   Usuń
  2. A w moim bedą przede wszystkim zapiski i... rysunki :)

   Usuń
 2. NIgdy nie robiłam grudniownika, ale chętnie popatrze na Wasze albumy i ich "wnętrza" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie robiłam grudnowika, ale bardzo mi się podoba taki pomysł

  OdpowiedzUsuń