wtorek, 26 września 2017

Kreatywne testowanie- Król zabawek - DOMINO OWADY

Dobry wieczór!
Jakiś czas temu otrzymaliśmy od jednego ze sklepów współpracujących z nami- sklepu online Król Zabawek do przetestowania domino- owady.


Radośc okazała się o tyle większa, że domino jest niewielkich rozmiarów, stabilne, drewniane i można je było zabrać na dłuższą podróż pociagiem podczas wakacji.


Kamienie domina spoczywają w stabilnym drewnianym pudełku z odsuwaną pokrywką. Kolorowe obrazki przyciagnęly uwagę dzieci. Dodatkowo dziecko uczy się pierwszych cyfr nie tylko po polsku, ale także po angielsku. Jak widać również napis na wierzchu pudełka jest w języku angielskim.


Zabawka jest przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 lat. Jednak, jak to często z drewnem bywa, zdarzają sie niedokładne wykończenia.Uważajcie zatem, jesli dziecko będzie sie bawić ;)

3 komentarze:

 1. Uwielbiam grać z dziećmi i patrzeć jak one uwielbiają grać, wygrywać. U nas różne odmiany domina to też ulubiona gra :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam domino. Nie mam co prawda takiego ładnego kolorowego i drewnianego ale mam. :)
  miłej zabawy.
  ps. a te niedokończenia - nie fajne. Szczerze firma powinna jakoś zrobić zakończenia albo jakieś plastikowe ramki wokół albo coś. Nawet dla dorosłego też minus, bo łatwo o drzazgę albo ogólne zranienie skóry.

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Też gramy w domino ale mamy wersję papierową.
  Wykończenie faktycznie brzydkie.

  OdpowiedzUsuń