środa, 19 czerwca 2024

Podróże małe i duże: Kraków z dzieckiem

Dawna stolica Polski to cudowne miasto. Pełne artyzmu, tradycji, kultury i zabawy. Będąc w nim szukaliśmy miejsc, które oprócz tych standardowych, którymi warto się przejść (Rynek Główny, Sukiennice itp.) oferowały by coś wyjątkowego i nietypowego dla dzieci. Oto co udało nam się upolować na naszym krótkim wyjeździe.

Znaleźliśmy super salę zabaw Miasteczko Dzieci. Znajdują się w niej różne, wiernie odwzorowane pomieszczenia, w których dzieci mogą poczuć się jak dorośli. Jest ich bardzo dużo i są fajnie wyposażone. Znajdują się tu opcje zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. I tak można wcielić się w m.in. kosmetyczkę, budowlańca, weterynarza, sprzedawcę w sklepie, policjantkę, strażaka i jeszcze kilka innych zawodów :) 

Znajduje się tu również standardowy "małpi gaj", czyli tor przeszkód dla dzieci. Dla rodziców z kolei restauracja w której nogą napić się czegoś dobrego i odpocząć, gdy dzieci się bawią. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by rodzice bawili się razem z pociechami i na przykład byli klientem sklepu czy przyprowadzali chorego zwierzaka do weterynarza :) 


Ceny są bardzo akceptowalne, więc zabawa tutaj nie drenuje mocno kieszeni. Cena sali zabaw zależy od ilości godzin, natomiast jedzenie i picie jest wg mnie tanie. Espresso 8 zł, latte 11 zł, dwa tosty od 10 zł, gofry od 8 zł. 

Łazienka również jest przystosowana dla dzieci. Podnóżek pod nogi, mała deska na kibelek, przewijak itp. Na oknie znajdują się również popularne książeczki z serii tj. Pucio czy Kicia Kocia. 

Serdecznie polecam salę zabaw Miasto Dzieci każdemu rodzicowi przedszkolaka. 

Natalia Kiler Inspiruje

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz