wtorek, 9 maja 2017

Kocyk temperaturowy #7

Tak optymistycznie zakończył się marzec i rozpoczął kwiecień! Nasze kocyki zrobiły się kolorowe ... po to by znowu wrócić do temperatur iście zimowych i tych z wczesnej wiosny.
No cóż, z pogodą nie powalczymy, dzięki niej kocyki będą ciekawsze :)  (jakiś zalet trzeba poszukać, prawda?)

Przyszedł czas na podsumowanie kwietnia, otrzymałyśmy 6 zgłoszeń pod ostatnim postem oraz jedno przez fb.

Oto zgłoszone prace:

1. Irena (Little Needle) i urocze krzyżyki


2. Ksantowo Robótkowo i energetyczny kocyk3. violka i jej fraktal4. Greenfrog i kocyk z kwadratów5. RondoArt i kocyk w szarościach6. SmaszKa i również kocyk z kwadratów


7. Monika i jej kocyk temperaturowo-ciążowy (zgłoszenie przez stronę na facebooku)karto_flana i ja Ania również dzielnie dziergamy nasze kocyki, chociaż mój trochę zaniedbałam, ale pomału  nadganiam i obiecuję, że pod koniec tego etapu będę na bieżąco:

Kocyk Eli jest niezwykle optymistyczny


Mój bardziej rustykalny, z włóczki Drops Lima, pochodzącej ze sklepu naszego sponsora:


1 kwietnia termometr pokazał 26 stopni! stąd ten jasny beżowy jeden rządek. Potem było jeszcze ciekawie, żeby znowu stało się szaro-buro.


Niezależnie od aury za oknem nasze kocyki są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju i mam nadzieję, że wytrwacie z nami do końca. Tym bardziej, że za każdy etap przewidujemy drobne upominki oraz nagrodę na koniec wyzwania.

W tym miesiącu nagroda wędruje do ... RondoArt! 

Kochana, serdecznie Ci gratulujemy. Do Ciebie polecą 3 motki świetnej włóczki Drops Loves You 7 - kolor 11 jasny fiolet. W celu odebrania nagrody prosimy o kontakt na naszą klubową skrzynkę email.

Sponsorem nagrody jest sklep welnabawelna.pl , w którym sama zaopatruję się we włóczki do kocyka i naprawdę z czystym sumieniem polecam!

Wełnabawełna


Kolejny etap majowy również zakończymy przyznaniem nagrody.
Czas na linkownie swoich kocyków macie do 4 czerwca. Miejmy nadzieję, że kolorów przeznaczonych na lato będzie coraz więcej!

Serdecznie dziękuję Wam za wsze systematyczne dzierganie i linkowanie swoich prac! Sama wiem, że ta systematyczność jest najtrudniejsza.

Pozdrawiam serdecznie w imieniu całego zespołu KTM

Ania

Ania z Zapiecka

2 komentarze:

  1. Fantastycznie widzieć postępy innych kobietek biorących udział w wyzwaniu, to dobra motywacja :) kolorowy kocyk Ksanty prezentuje się super! I bardzo mi się podobają kolory w kocyku Eli :)

    Każdy kocyk jest całkiem inny i to jest super! Jest bardzo różnorodnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Trochę przegapiłam z czasem linkowania:) Mój pomarańczowy kocyk tutaj http://bubiejko.blogspot.com.by/2017/06/pomaranczowo.html

    OdpowiedzUsuń