środa, 10 maja 2017

Wyzwanie cykliczne - Z głową w chmurach

Prawie połowa maja już za nami. Pogoda jaka jest, taka jest, dlatego tym razem zapraszamy WAs na wyzwanie cykliczne "Z głową w chmurach". My marzymy o tym, żeby wreszcie się ociepliło i w końcu przyszła do nas prawdziwie ciepła wiosna. Marzymy o wakacjach i o lotach balonem. Wszystko, co kojarzy Wam się "z głową w chmurach" jest w tym wyzwaniu dozwolone. Możecie zamienić się  w Dyzia Marzyciela i zrobicie pyszne lody waniliowe??? A może jak ptak powędrujecie w chmury???

Oto nasze inspiracje:

karto_flana zrobila kartkę z optymistycznym przesłaniem:Monika zrobiła łapacz snów do pokoju małej dziewczynki z jaskółką- symbolem wolności. Na urodziny małego Michałka przygotowała kartkę z misiem i balonem. 


tynka przygotowała zestaw biżutków w opalizującyh kolorach nieba dla marzycielki, dodatkowo przy bransoletce zawieszka elficy-magicznej istoty:
Etoile zrobiła dwie karteczki i bransoletkę :
Wiola przygotowała latający balon i chmurkę. Zapraszamy Was do wyzwania. 

Oto jakie nagrody ufundowali nasi sponsorzy dla autorów najlepszych prac:

Sklep internetowy z artykułami do scrapbookingu Scrapkowo ufundował bon zakupowy w wysokości 25 złSklep z artykułami jubilerskimi Magraf ufundował bon zakupowy w wysokości 35 złMamy także kupon zniżkowy od sklepu z artykułami dla kreatywnych HagArt ww wyskości 20% zniżki na zakupy w w/w sklepie.Pozdrawiam serdecznie, Brak komentarzy:

Prześlij komentarz