sobota, 31 sierpnia 2019

DT Call + GD Call

Witajcie!

W dzisiejszym poście poszukujemy gościnnych projektantek oraz współtworzących do naszego zespołu na stałe.Aby zostać gościnną projektantką wystarczy zgłosić się w komentarzu - czekamy na Was do 30 września. Nie ma obowiązku posiadania własnego bloga, można zgłosić się posiadając profil na facebooku, galerie prac itp..

Natomiast osoby zainteresowane wejściem do naszego zespołu na stałe posiadające bloga lub galerię prac np. na facebooku, którym nie jest obce twórcze spędzanie czasu i zabawy z dziećmi (niekoniecznie własnymi- zapraszamy też babcie, ciocie, siostry, wujków, tatusiów, czy dobrych znajomych) prosimy do 30 września o maila na adres klubtworczychmam<małpa>interia.pl wraz z krótką prezentacją na podane tematy:

1. Napisz coś o sobie, jakie techniki preferujesz, jak długo się zajmujesz rękodziełem, co sprawia Ci największą przyjemność w pracy twórczej, dlaczego tworzysz, co Ci przyświeca w tworzeniu, co Cię inspiruje?
2. W jaki sposób najczęściej spędzasz czas wolny z dzieckiem? Czy dzieci też twórczo bawią się z Tobą? W jaki sposób?
3. Dlaczego chciałabyś wejść do naszego zespołu?
4. Z jakich Twoich prac jesteś najbardziej dumna?- opis+ zdjęcia.
5. Czy jesteś/byłaś już w jakiś DT, jeśli tak to w jakich. Jeśli nie, to oczywiście chętnie przyjmiemy Cię do naszego zespołu, jeśli uznamy Cię za odpowiednią osobę ;).

Nasz blog jest otwarty na WSZYSTKIE techniki rękodzieła.

Co oferujemy w zamian?

1. Prace w zwariowanym, pozytywnie zakręconym twórczym zespolenie nie tylko dla was, ale i dla waszych dzieci ;). Zbieranie doświadczeń w tworzeniu bloga wyzwaniowego.
2. Promocję waszych blogów i twórczości na blogu i stronie facebookowej Klubu Twórczych Mam, a także na stronach naszych sponsorów.
3. Współpracę z intersującymi sponsorami.

 Pierwsze trzy miesiące to okres próbny.(październik, listopad, grudzień)

Zależy nam na osobnach kreatywnych, rzetelnych i odpowiedzialnych, umiejących pracować w zespole, które nie trafiły na naszego bloga przypadkowo.
Już nie możemy się doczekać waszych zgłoszeń :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz