poniedziałek, 16 września 2019

Inspirujemy z Hobberią - 2

Witajcie!

Jakiś czas temu, przedstawiałyśmy Wam jednego z naszych sponsorów - sklep Hobberia, zajmującego się sprzedażą wszelkiego rodzaju akcesoriów do haftu. Znajdziecie w nim wszystko - począwszy od mulin, nożyczek, tamborków, mazaków, lamp, lup i organizerów, a skończywszy na różnorodnych tkaninach. Poprzednio postanowiłyśmy przetestować niewielkie wzorki, jakie w ramach współpracy otrzymałyśmy (dla przypomnienia - post tutaj), natomiast tym razem spróbowałyśmy materiały jakie otrzymałyśmy. I tak:

karto_flana wyhaftowała obrazek


Obrazek wyhaftowany na kanwie kawowej Aida 16ct, którą mogłyście zobaczyć 
również tutaj.


Haftuje się bardzo przyjemnie. Obrazek, choć w oryginale, bezkonturowy, 
w niektórych miejscach zaopatrzony został w kontury, ponieważ w przeciwnym razie tulipany zlewały się z tłem. A dzięki temu obrazek stał się bardziej wyrazisty. Wzór pochodzi z pisma "Lena" 3/2008.

AsiaB natomiast skorzystała z niewielkiego kawałka Aidy Rustico 20 ct 
i wyhaftowała małą dziewczynkę, korzystając ze wzoru pochodzącego z książki ,,Mon journal au point de croix" Sophie Bester-Baque i Veronique Enginger:Na Aidzie Rustico 20 ct haftuje się wręcz rewelacyjnie, jest dość sztywna i idealna do wzorów przeznaczonych do wyszywania na lnie. Ale dzięki temu, 
że nie jest aż tak drobna jak len i włókna są równómiernie rozłożone, 
praca na niej jest znacznie łatwiejsza, a efekt równie ciekawy.


Niebawem zaprezentujemy Wam kolejne hafty 
na pozostałych tkaninach od Hobberii:
Tymczasem jednak gorąco zapraszamy Was do zapoznania się z całą gamą prześlicznych tkanin dostępnych w sklepie Hobberia, no i oczywiście życzymy Wam udanych zakupów.

Pozdrawiamy, 

Zespół KTM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz