czwartek, 30 czerwca 2022

Wybierz grę dla swojego dziecka: Dobble Star Wars The Mandalorian

 DOBBLE Star Wars the Mandalorian

Na rynku pojawiły się kolejne Dobble tym razem wielka gratka dla fanów Star Wars. Jak zwykle pięknie zapakowane = idealne na prezent. Graficznie też super: wszystkie postacie i elementy wyraźnie przedstawione. W metalowym pudełku oprócz kart do gry znajdziemy 2 "ściągi": zasady gry i spis wszystkich grafik. Czy to gra tylko dla fanów Star Wars? Nie. Dzięki podpowiedziom nazw postaci każdy może w nią zagrać. Nic nie stoi też na przeszkodzie aby nadać własne nazwy obrazkom z gry.


Jak w każdych Dobble mamy możliwość zagrania w pięć szybkich gier: Wieża, Studnia, Parzy, Zatruty podarunek, Trojaczki. W grze może wziąć udział 2 do 8 osób. Wiek graczy według producenta : od 6 lat. Główna zasada to znalezienie dwóch tych samych symboli na dwóch kartach. 

55 kart, 57 symboli i super zabawa! 

Moja rodzinka, znajomi uwielbiamy Dobble. To nasza ulubiona gra  towarzyska. Zawsze zabieramy ją na wakacje i bardzo dobrze sprawdza się przy graczach w różnym wieku.


Przetestowaliśmy Star Wars the Mandalorian i moje wrażenia są następujące: gra się bardzo przyjemnie, ośmiolatka mimo nieznajomości postaci z filmu daje radę; największą frajdę miała młodzież i fani Star Wars szczególnie że na topie jest serial The Mandalorian.

Polecam!

www.rebel.pl 

JB

3 komentarze:

 1. MAmy z harym i z kicią kocią , Marysia bardzo lubi grać, ale jest trochę płaczu jak przegrywa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My w Dobble gramy od wielu lat ... zawsze staraliśmy się żeby Ci najmłodsi wygrywali, nie zawsze ale dość często. To zachęcało do gry :)

   Usuń
 2. Hehe dla fanów świetna

  OdpowiedzUsuń