sobota, 3 marca 2018

Mama czyta-Magdalena Witkiewicz "Szkoła żon'

"Szkoła żon" to pierwsza część Bestsellerów Na Obcasach, które możecie kupić od niedawna w kiosku. To seria obyczajowych powieści napisanych przez polskie autorki min. Krystynę Mirek, Agnieszkę Krawczyk i Magdalenę Witkiewicz, których twórczość już poruszaliśmy. Książki traktują o sprawach ważnych dla wspólczesnych kobiet.

Julka od 5 godzin i 27 minut jest rozwódką. Właśnie opija w klubie swój powrót do stanu singielki, kiedy w loterii wygrywa bilet do luksusowego SPA o nietuzinkowej nazwie.... Szkoła żon. Na Mazurach, w leśnej głuszy ona i kilka innych kobiet przeżywa przygodę życia. Gdy wraca do normalnego życia, nic nie jest takie samo, ale już wie, co zrobić, żeby już żaden facet jej nie zostawił.


Książka idealna do jednego posiedzenia przy kawie i szarlotce. Szybko się czyta, ponieważ nie jest skomplikowana, nie trzeba przy niej zbytnio myśleć. Momentami śmieszna i wzrusza, ale bywają też momenty, że czlowiek się czerwieni. może i wy przeczytacie. Szkołę żon polecam nie tylko żonom. Pozbądźcie się kompleksów. Niech będzie dla Was rzewodnikiem na przyszłe szczęśliwe życie. 4 komentarze:

  1. Musze zapytac u siebie w bibliotece czy jest. Ciekawa zapowiada się :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. :) kolejna pozycja warta przeczytania

    OdpowiedzUsuń
  3. Taj pozycji Witkiewicz nie znam. Zapisuję sobie tytuł na przyszłość, bo póki co mój stosik jest spory.

    OdpowiedzUsuń