piątek, 16 marca 2018

Witamy w naszym zespole! :)

Witajcie!

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla naszego Zespołu - mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam dwie nowe projektantki :)

Już w tym poście uchyliłyśmy rąbka tajemnicy a Wy mogłyście obejrzeć inspiracje dziewczyn. 


Przestawiamy Wam Lolę i Katrin, dwie niezwykle uzdolnione dziewczyny - Mamy tworzące razem z dziećmi.

Oddajemy głos naszym nowym projektantkom:

Lola:

Mam na imię Karolina, w wirtualnym świecie - Lola. 
Jestem Mamą dwójki wspaniałych Dzieciaków: Mikołaja (ur. w 2009 r.) i Dominiki (ur. w 2013 r.).
Dzieci są znakomitymi organizatorami mojego czasu i energii, i choć nie zawsze jest łatwo, to macierzyństwo jest najlepszym co mogło mi się w życiu przydarzyć!
To właśnie Dzieci są największą inspiracją dla wszelkich moich zmian na lepsze, są kreatywne  jak i ja, więc nasze mieszkanko zawsze kipi od nowych pomysłów.
Mikołaj jest zapalonym kucharzem i świetnym małym architektem, zaś Dominika kocha farby, kredki i wszystkie możliwe gadżety plastyczne. Podobnie było ze mną, odkąd pamiętam uwielbiałam projektowanie i rękodzieło pod każdą postacią, a dziś te pasje stają się moim sposobem na życie, to też dla nich zrezygnowałam z pracy na etacie. Sięgam po różne techniki, w tym szycie, scrapbooking, decoupage i mix-media. Od niedawna realizuję małe projekty stolarskie. Uwielbiam dawać starym rzeczom nowe życie, przerabiać to co komercyjne i wykorzystywać nieoczywiste rozwiązania. Prowadzę bloga loosinspiration.blogspot.com  na którym dzielę się swoimi pomysłami i prezentuję niektóre z prac.

Pozdrawiam serdecznie!Katrin:

Witajcie,
mam na imię Katrzyna i pochodzę z Górnego Śląska. Stuknęło mi już 35 lat. Jestem zamężna i mam trzech wspaniałych synów: najstarszy ma 9 lat, a młodsza dwójka to bliźniacy w wieku 7 lat. 
Umysł techniczny oraz przykład kreatywnego myślenia i zdolnego taty od małego podpowiadały mi jak zrobić coś z niczego.
Studia budowlane i praca uśpiły kreatywność. Prawdziwą pasję odkryłam dopiero będąc w domu z trójką maluchów, gdy po całym dniu z nimi, mimo zmęczenia, pragnęłam zrobić coś, co będzie dla mnie odskocznią, przy czym się zrelaksuję i przy czym się spełnię.
Od 5 lat prowadzę blog pracowniakaem.blogspot.com, w blogowym świecie podpisuję się jako Katrin.
W przygodzie z rękodziełem to właśnie dzieci są często inspiracją do wysiłku i odkrywania nowych technik.
Jestem rękodzielniczym niespokojnym duchem bo ciągle próbuję czegoś nowego. Moją miłością są jednak, od samego początku, tykwy, a od jakiegoś czasu również przedmioty wykonane z technice utwardzania tkanin. Chciałabym aby moja obecność w Klubie Twórczych Mam inspirowała inne mamy. 
Bardzo się cieszę, że mogłam dołączyć do teamu.Nam Dziewczyny niezmiernie miło jest powitać Was w Zespole, wierzymy, że będzie się nam dobrze razem pracowało, a Wasze piękne prace będą inspiracją dla wszystkich odwiedzających KTM :)

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia, wkrótce zaprezentujemy Wam dziewczyny, które będą Was inspirować jako Gościnna Projektantka. 
Nabór w tej kategorii jest otwarty i jeśli ktoś ma ochotę się zgłosić, zapraszamy!

Chciałybyśmy aby KTM był wyjątkowym miejscem w sieci, ciekawym i inspirującym, dlatego chcemy Was wszystkich zachęcić do współtworzenia, m.in. dlatego w tym roku, zamiast tradycyjnego Candy zabawa, w której proponujemy Wam przygotowanie postów zgodnych z cyklami, które możecie u nas znaleźć. Po szczegóły zapraszamy do tego posta:


Na najlepsze posty czekają nagrody!


Przypominamy również o aktualnych wyzwaniach (informacje z linkami znajdują się na bocznym pasku) oraz wiosennej wymiance na bogato :)

Pozdrawiamy serdecznie 

Zespół KTM

3 komentarze: