środa, 4 lipca 2018

Podsumowanie wyzwania Gościnnej Projektanki - SERCE

Dziękujemy bardzo serdecznie za 10 zgłoszonych prac, zapraszam do obejrzenia sercowych dzieł:
 

masa solna, solne ciasto, serce, serce z masy solnej, serce ręcznie robione, malowanie, ręcznie malowane, ślub, para młoda, prezent na ślub, prezent na ślub ręcznie robiony, pomysł na prezent na ślub, dla nowożeńców, ślubne dekoracje,salt mass, salt cake, heart, salt heart, hand-made heart, painting, hand-painted, wedding, young couple, wedding gift, hand-made wedding gift, wedding gift idea, bridal, wedding decorations, salt dough, соль, соль, сердце, сердце соли, сердце ручной работы, живопись, ручная роспись, свадьба, молодая пара, свадебный подарок, ручной свадебный подарок, идея свадебного подарка, свадебные, свадебные украшения, Salz Masse, Salz Kuchen, Herz, Salz Herz, handgemachte Herz, Malerei, handbemalt, Hochzeit, junges Paar, Hochzeitsgeschenk, handgemachte Hochzeitsgeschenk, Hochzeitsgeschenkidee, Braut-, Hochzeitsdekorationen,masa de sal, torta de sal, corazón, corazón de sal, corazón hecho a mano, pintura, pintado a mano, boda, pareja joven, regalo de boda, regalo de boda hecho a mano, idea de regalo de boda, novia, decoraciones de la boda, 

 

 

  

 


Oto werdykt Maneruki :
"Witajcie!
Bardzo Wam dziękuję za udział w moim wyzwaniu pt. SERCE. Bardzo się cieszę, że tak wielu z Was ten temat przypadł do gustu i podzieliłyście się z nami efektami Waszych twórczych poczynań. W sumie zgłosiłyście 10 prac, wykonanych w różnych technikach. Co ciekawe, tylko w dwóch opisach nie znalazłam informacji, że praca jest prezentem. Super, że tym, którzy są dla Was ważni, dajecie takie piękne prezenty!
Zastanawiając się nad tematem wyzwania myślałam, że będzie łatwo wybrać zwycięzcę. Byłam w błędzie, wszystkie prace podobają mi się bardzo, i wybór zwycięzcy wcale nie jest łatwy.

Wybór nie był łatwy. Wszystkie Wasze prace bardzo mi się podobają, serio. Włożyłyście w nie wiele pracy i czasu i możecie być z siebie dumne!
Zwycięzcą wyzwania zostaje autorka bloga Wielkie Małe Pasje za serce z młoda parą! Gratuluję!"

Maneruki skontaktuje się z Tobą w celu przekazania nagrody, natomiast my mamy dla  Zwyciężczyni banerek:Zapraszamy też na aktualnie trwające wyzwania - linki na pasku bocznym.

9 komentarzy:

 1. Baaaardzo dziękuję, z całego serca 😊 Jestem bardzo szczęśliwa i wzruszona! Gratuluję wszystkim innym za wykonanie również pięknych i inspirujących prac! Pozdrawiam Was wakacyjnie 💥

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prace z sercem stworzone 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekne prace! Gratuluje zwyciężczyni ;):):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję:)
  Pozdrawiam serdecznie
  Viola

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne zestawienie sercowych prac :) Gratulacje dla zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń