niedziela, 23 lutego 2020

ZIMOWE Wyzwanie dla Każdego #3

Witajcie. 
Za niespełna miesiąc przywitamy najbardziej oczekiwaną porę roku... WIOSNĘ, tymczasem przed nami ostatnia część ZIMOWEJ ZABAWY. Mamy nadzieję, że bawicie się z nami do końca :)
Zasady i pełna lista zadań dostępne <tutaj> i choć wiemy, że zima nie wszędzie w tym roku nas rozpieszczała prawdziwą zimową aurą, to spośród wielu zadań z listy są takie, do których realizacji nie potrzeba śniegu ;p 

W drugiej części zabawy udział wzięły:Nadrzędnym celem tych 3miesięcznych wyzwań jest odejście od ekranu, zagospodarowanie czasu, jaki możemy spędzić z najbliższymi, przyjaciółmi i znajomymi. To alternatywa dla pospolitego sposobu na spędzanie wolnego czasu. Jak na tacy podajemy Wam możliwości i pomysły, inspirujemy...co można zrobić, by dobrze się bawić. Jeśli poczytacie i pooglądacie wpisy dziewczyn, zobaczycie, że to fantastyczna zabawa! 
Standardowo w poście prosimy o fotorelację z przynajmniej 5 punktów z listy. Sposób Waszej interpretacji zadań oraz przedstawienia nam Waszego udziału w zabawie w dużej mierze pozostawiamy Waszej kreatywnej naturze.
Zaskoczcie nas :)
Zapraszamy do przyłączenia się do wspólnej zabawy.
Zespół KTM

5 komentarzy:

 1. Ach Justynko jakie piękne widoki takiego lekko zaśnieżonego krajobrazu. Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śniegowo u Was. U nas w tym roku dzieci śniegu nie widziały. 😟

  OdpowiedzUsuń
 3. Upssss nie zdążyłam do żabki? Zamknięta wcześniej.
  moje ostatnie podsumowanie tu:
  https://agula-haft.blogspot.com/2020/03/312-zimowe-wyzwanie-cz-4.html

  OdpowiedzUsuń