środa, 1 września 2021

Zrobione z Mamą - WRZESIEŃ

Witajcie Kochani po wakacjach! Mamy nadzieję, że odpoczęliście i naładowaliście akumulatory na najbliższy pracowity czas? 

Dziś pierwszy września, a więc wraz z początkiem nowego roku szkolnego rusza nasze kolejne wyzwanie. Tym razem tematyką pragniemy nawiązać do szkoły -"WITAJ SZKOŁO", ale oczywiście czekamy na wszystkie prace Waszych pociech, które wspólnie wykonacie we wrześniu. A oto jak w tym temacie i nie tylko inspirują nasze klubowe dzieciaki:

Synek ZosiSadosi - Krzyś (8lat)wraz z koleżanką w czasie deszczowej pogody bawił się w teatr. Sami przygotowywali scenę i odgrywali przedstawienia:Zosia (lat), córka Asi B. przygotowała przepiękne rękodzieła: notes, łapacz snów, szkatułkę na drobiazgi oraz haftowany wisior:
Młodszy syn karto_flanej (9 lat) wciąż rozwija swoją malarską pasję, a tym razem zainspirowały go maszyny i sprzęty rolnicze:Dzieci tynki, Zosia (9 lat) i Antek (8 lat) wspólnie przygotowały statki z łupinek po orzechach i z plasteliny:


Zosia wykonała także przepiękną biżuterię z koralików:Córka diars - Lidka (7 lat) szykuje się intensywnie do pierwszej klasy. Z tej okazji przygotowała planer do powieszenia na lodówkę:


oraz plan lekcji, przy robieniu którego wypróbowała kolory nowych kredek i mazaków:


Na zakończenie wakacji przygotowała też wraz z mamą pizzę dla siebie i młodszego braciszka:


Córka JB - Lili (7 lat)
również bardzo przeżywa, że idzie do pierwszej klasy, więc jej lale też muszą być gotowe do szkoły. Z pianki kreatywnej zrobiła im plecaki:
Dostały też tyty ze słodkościami:


  Lili nauczyła się też kusudamy, powstały kwiaty i pudełko-kotek:
Córka Ani - Julka (19 lat) na powitanie swojego brata, który wrócił z obozu upiekła pyszne ciasto czekoladowe:Marcin rozwija swoją pasję łowienia ryb ... wolny czas często spędzał na wędkowaniu:Ze swoją chrześnicą (3,5 roku) Ania upiekła Pavlovę z borówkami:
Mamy nadzieję, że choć troszkę zainspirowały Was prace naszych dzieci? Z ciekawością czekamy na Wasze wytwory i relacje ze wspólnego tworzenia. Tymczasem na ten nowy rok szkolny życzymy wszystkim dużo sił, radości, sukcesów, a przede wszystkim normalności! Aby szkoła była szkołą, a dom domem...WITAJ SZKOŁO! Na zgłoszenia prac czekamy jak zwykle do końca miesiąca, a zwycięzca wyzwania otrzyma nagrodę niespodziankę od naszego sponsora, którym jest wydawnictwo:
 

Pozdrawiamy Zespół KTM 2 komentarze:

  1. Piękne prace, a te plecaki dla lalek to mistrzostwo świata. Super dzieci mają pomysły!

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelka, te mini plecaczki I mini tutki z cukierkami pobiły wszystko !!!:):):)

    OdpowiedzUsuń