środa, 1 lutego 2023

Zrobione z mamą Luty - "Kocie historie".


Witajcie w lutym! Choć za oknem zimowo to u nas będzie ciepło i przytulnie, a wszystko za sprawą najnowszego wyzwania "Zrobione z mamą". W związku z tym, że 17 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kota, a większość z nas ma w domu swojego puchatego pieszczocha, postanowiłyśmy, że wyzwanie poświęcimy kotkom. Dlatego temat przewodni w lutym to "Kocie historie", a jego interpretacja jest zupełnie dowolna. Niech poniesie Was fantazja! Na Wasze prace czekamy jak zawsze do końca miesiąca. 
 
A oto inspiracje od naszych pociech:

Lidia wykonała kocie zakładki w wielu odsłonach


Bartuś (4 lata) uwielbia pomagać w kuchni, dlatego to on wspólnie z Łucją (2lata) przygotował ciasteczka "Kocie oczka",na które przepis znajdziecie tutaj klik Ależ były pyszne!Syn karto_flanej sportretował kota suchymi pastelami

Lili uwielbia koty, szczególnie swojego rudego kota Rysia. Dla niej najpiękniejsze koty to właśnie te rude co widać w tym co tworzy. Z rolki po taśmie pakowej powstał taki kotek:


Z gliny samoutwardzalnej zrobiła rzeźbę kota i miseczkę dla Rysia:Markerami alkoholowymi namalowała takie obrazki z kotami:Bardzo ciekawi nas jak Wy zinterpretujecie ten temat? Swoje prace zgłaszajcie jak zawsze do końca miesiąca przez żabkę. Koniecznie umieśćcie na swoich blogach nasz banerek oraz informację o zabawie! Do zgarnięcia fantastyczne nagrody! Zapraszamy! 
Książeczka niespodzianka od wydawnictwa


Nagroda w postaci kuponu zakupowego w wysokości 50 zł na zakupy w sklepie Wycinanka.net

Nagrody w postaci bonów zniżkowych wartości -50%, -30% i 15% w Magicznym Kociołku https://sklep.magicznykociolek.pl/

Pozdrawiamy Zespół KTM

2 komentarze:

  1. Bardzo sympatyczny temat przewodni 😀 dzięki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Koty lubimy, zobaczymy co z tego wyjdzie :))))) pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń