środa, 19 lipca 2017

Podróże małe i duże - Spotkanie miłośników GARBUSÓWWitajcie!
 Dziś relacja ze spotkania miłośników Garbusów u podnóża Lasu Bawarskiego w Niemczech.
 Gdy się jest mamą dwóch chłopców to oczywiście pozycja obowiązkowa ;) Moim chłopcom oczy wychodziły z orbity. Mnie zresztą też ;)


  
Spotkanie było również pełne atrakcji dla dzieci: malowanie, dmuchany zamek, konkursy i zabawy, a także największa atrakcja, czyli przeciąganie liny z garbusem :)A tutaj nie garbusek, ale tez śliczny zabytkowy samochód. Może ktoś zna markę? Bo przyznam się, że ja nie wiem, co to.


Moje chłopaki oczywiście zaraz twórczo przepracowały spotkanie:

Natomiast tynka dla fanów motoryzacji poleca jeszcze takie książki:

Na tą książkę chyba najbardziej czekałam ja. Bowiem jako dziecko dostałam książkę Richarda Scarry i była to moja ulubiona lektura. Obecnie mój czterolatek wertuje tą książkę bardzo często :) takie rzeczy przechodzą chyba z pokolenia na pokolenie :)
U nas Antoś jest małym konstruktorem-budowniczym, więc pozycje książkowe związane z autami to w szczególności te obrazujące pojazdy z placu budowy:

Rewelacyjna pozycja na dobranoc...uwielbiamy tą książkę!

Tą książkę Antoś dostał od Cioci z Kanady. To rewelacyjna pozycja, z ruchomymi elementami, które rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz myślenie przyczynowo-skutkowe.Kolejna do kolekcji pozycja o maszynach budowlanych. Bardzo fajna seria, naprawdę mądrych książeczek.
Oczywiście książka, która nie nadaje się już do sfotografowania, ponieważ została absolutnie zużyta, choć była najukochańszą lekturą Antka od początku kiedy ją dostał to "Opowiem ci mamo, co robią AUTA" <klik>

Miłośników aut zapraszamy do naszego posta z inspiracjami o AUTACH w różnych odsłonach- ciasteczkowe, szydełkowe, tekturowe, karteczkowe :) <klik> Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Jeśli szukacie pomysłu na zabawę z dzieciakami, może wykorzystacie FOLIĘ BABELKOWĄ jako element budowlany do Waszych zabawkowych miast, ulic, parkingów. Pisałyśmy o tym TU <KLIK>

A może szukacie pomysłu na uporządkowanie resoraków? Pomysł na recyklingowy GARAŻ dla autek znajdziecie w naszym poście tu <klik>

Pozdrawiamy i zapraszamy pod koniec czerwca w przyszłym roku na kolejne spotkanie miłośników GARBUSÓW

karto_flana

2 komentarze:

  1. Cudowne atrakcje :) zazdroszczę. Takich pięknych aut dawno nie widziałam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam garbuski, a Volkswagen Beetle jest moim niedoścignionym marzeniem :)

    OdpowiedzUsuń