poniedziałek, 8 października 2018

Inspiracje z okazji Dnia Nauczyciela

Czas śmiga jak szalony, niby dopiero skończyły się wakacje, a tu już mamy październik, nowe wyzwania, nowe okazje do świętowania, a w tym oczywiście Dzień Nauczyciela.
Jak zawsze chcemy Was zachęcić do kreatywności, możliwości jest wiele! 
Oczywiście sztuką jest ułożyć zapierający dech bukiet! Floryści w swych kwiaciarniach zachwycają nas różnorodnością kompozycji! Jest z czego wybierać, choć równie dobrze możecie samodzielnie stworzyć uroczy bukiet na przykład w jesiennym klimacie.

Oto kilka kwiecistych inspiracji z Internetu

Piękne kompozycje kwiatowe, czy graficzne warto wykorzystać w kartach z życzeniami i podziękowaniami.
  
Karta Ani  dla Wychowawczyni Syna (zamiast koperty Ania wykonała słodką papierową torebkę).

Etoile przygotowała czekoladowniki z sówkami - idealnym motywem na tę  okazję :)

Oraz kartkę 

Koniecznie zajrzyjcie TUTAJ i zobaczcie instrukcję jej wykonania. 

Karto_flana również przygotowała karteczkę w kolorach naszego aktualnego wyzwania :)I jeszcze jedna karteczka od karto_flanej.


Spróbujcie też może wykonać kartkę mediową lub notes, pudełko decoupage na herbatę, słodkości, czy świeczniki  jak te Loli.Pomysłów jest wiele :) na drobiazgi typu zakładka do książki, personalizowane kubeczki, czy podkładki, bądź prace haftowane lub na szydełku :) Jeśli nie macie większego zapału do prac twórczych i macie przeznaczony na ten cel większy budżet, możecie też skomponować zestaw słodkości ślub owoców w skrzyneczce drewnianej.

Odwiedźcie jeszcze nasze poprzednie posty z inspiracjami dla Nauczycieli :)
https://klub-tworczych-mam.blogspot.com/2015/10/zamiast-kwiatka-na-dzien-nauczyciela.html?m=0https://klub-tworczych-mam.blogspot.com/2018/06/podziekowanie-dla-nauczyciela.html?m=0

Na koniec koniecznie podzielcie się z nami Waszymi pomysłami!
Czekamy i pozdrawiamy Was cieplutko!

Zespół KTM


2 komentarze: