wtorek, 2 października 2018

Tworzę wspólnie z KTM

Witajcie Dziewczyny:) 
Pod naszym tysięcznym postem prosiłyśmy Was o sugestie dotyczące lepszego funkcjonowania naszego Klubu, a także propozycje co zrobić by blog był jeszcze ciekawszy. Z etykietami już sobie poradziłyśmy, a dzisiaj chcemy Was zaprosić do "Wspólnego Tworzenia z Klubem Twórczych Mam"

Wszystkie Czytelniczki, które mają ochotę podzielić się z nami m.in. recenzją dobrej książki, gry dla dziecka, czy tutorialem zachęcamy do napisania maila na adres - klubtworczychmam@interia.pl
Prosimy by wiadomość była już gotowa do opublikowania, w zależności od zainteresowania zabawą posty będą szły cyklicznie bądź sporadycznie. Pierwszeństwo oczywiście będą miały te tematyczne czyli jesienny zostanie opublikowany jesienią, bożonarodzeniowy przed Gwiazdką itd.

Poniżej podajemy spis naszych cykli oraz link do przykładowych postów (oczywiście nie jest to lista zamknięta, więc jeśli macie ochotę zainteresować nasz jakimś tematem piszcie):

Jeśli znacie ktoś kto chciałby zostać sponsorem, naszych zabaw/ wyzwań to również piszcie na maila, może znacie kogoś kto dopiero rozkręca swój interes i chciał by w ten sposób się wypromować.

Zapraszamy również do polubienia naszej strony na FB KLIK, prosimy też byście do tego zachęcali Swoich znajomych. 

1 komentarz: