sobota, 11 grudnia 2021

Mama czyta- Elle Kennedy "Wyzwanie"

 


Kolejny tom z cyklu o uniwersytecie Briar. Znów spotykamy sie z zawodnikami hokeja i poznajemy ich sercowe perypetie. Znów nie zawiodłam się na tej autorce. Kolejna porcja wspaniałej rozrywki.
Connor jest hokeistą i studiuje na uniwersytecie Briar. Na wschodnie wybrzeże przeniósł sie z Kalifornii uciekając przed problemami, o których nie chce nikomu mówić. Właśnie poznaje Taylor, która również ma swoje kompleksy , i która w wyniku wyzawania , w którym bierze udział ma sprawić, że Connor spędzi z nią gorąca noc. Oboje udają, że właśnie to zrobili i dodatkowo zostają parą na niby. Jednak to "na niby" wkrótce wkracza w cos wiekszego, przed czym oboje próbują się bronić, jednak, jak wiadomo prawdziwa  miłość umie wszystko przezwyciężyć.

Książka niesamowicie pogodna, lekka, wdzięcznie napisana. Choć pod tym płaszczykiem lekkości kryją się tematy ważkie i warte poruszenia. Jak zaakceptować samego siebie, co jest dla mnie ważne w życiu, czy zawsze mogę liczyć na siebie i na innych. Książka ta wnosi wiele wiary w solidarność i przyjaźń, w to, że warto uwierzyć w samego siebie i innych. I oczywiście można się przy niej świetnie bawić.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Zysk i s-ka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz