sobota, 30 czerwca 2018

Podsumowanie wyzwania WIOSENNE WYZWANIE dla KAŻDEGO

Witajcie...
Mamy nadzieję, że niecierpliwie oczekujecie na wyniki naszego WIOSENNEGO WYZWANIA dla KAŻDEGO...dla nas oglądanie Waszych pięknych fotorelacji, było także świetną zabawą...
Naprawdę miło nam, że tak licznie i sumiennie brałyście udział w tej zabawie, co dowodzi, że czas spędzony z najbliższymi jest dla Was tak samo ważny jak dla nas :)


Oczywiście dopiero, co zakończyła się wiosenna edycja wyzwania, a nasze głowy są już pełne pomysłów na zorganizowanie podobnej jesienią :)
Jesteście z nami?


Po tak przydługim wstępie czas na konkrety...jeśli macie ochotę, by zerknąć jak przez ten wiosenny okres bawiłyście się z nami - zerknijcie TU:


WIOSENNE WYZWANIE dla KAŻDEGO część 1 <klik>
WIOSENNE WYZWANIE dla KAŻDEGO część 2 <klik>
WIOSENNE WYZWANIE dla KAŻDEGO część 3 <klik>


Wasze posty były pełne prostej radości, zadowolenia z drobiazgów codzienności. Naprawdę nam się podobały. Trudnym zadaniem było wybranie osób, które wyróżnimy, jednak czasami detale, niuanse, czasem  "atmosfera" którą się czuło czytając posta zdecydowały o tym, że wyróżnienia otrzymują:


oraz nagrodę i półroczną prenumeratę Świerszczyka otrzymuje oraz nagrodę otrzymuje oraz półroczną prenumeratę Świerszczyka otrzymuje 


Dziękujemy za wspólną zabawę! 
Prosimy wyróżnione osoby o wysłanie wiadomości e-mail na naszą skrzynkę mailową z Waszym adresem korespondencyjnym.

POZDRAWIAMY
Zespół KTM 


10 komentarzy:

 1. Ale niespodzianka!!! Dziekujemy :) mimo ze to frajda uwieczniać nasze poczynania i podsumowywać je dzieki Wam to tez frajda byc wyróżnionym, dzieki raz jeszcze !!!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla zwycięzców :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojeeeeju! Baaardzo dziękujemy!!
  I na jesienną edycję już się zapisujemy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje, a dlaczego nie będzie wakacyjnych wyzwań?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W wakacje regenerujemy siły...delikatnie zwalniamy. Ale wyzwania są -Gościnna Projektantka, cykliczne/kolorystyczne, Zrobione z Mamą ...jedynie to "specjalne" organizujemy na wiosnę i jesień. Może w przyszłym roku pomyślimy o pozostalych porach roku...pozdrawiamy

   Usuń