wtorek, 20 listopada 2018

Podsumowanie wyzwania Zrobione z mamą - DRZEWO

Witajcie! Dobiegło końca wyzwanie "Zrobione z mamą - DRZEWO". 


Zgłoszonych zostało sporo pięknych prac, spójrzcie:
A tu prace zgłoszone na fb:

Justyna Justa

Aneta Mocała


Małgorzata Gruczek


Bardzo dziękujemy wszystkim za zgłoszenia, jednak korzystając z okazji, chciałybyśmy wspomnieć o jednym. Zaczynając ten cykl wyzwań, liczyłyśmy na to, że dzięki temu zainspirujemy choć troszkę Was do pracy z dziećmi - stąd też pomysł na jego nazwę. I nie chcemy tu, żeby ktoś źle zrozumiał, jednak zgłoszone prace powinny być wykonane w warunkach domowych, bo mają być przede wszystkim nasze i naszych dzieci, naszych siostrzeńców, bratanków i tak dalej. Wiemy, że czasem w inspiracjach mamy prace, zrobione przez dzieci w szkole, ale musicie pamiętać - to są tylko inspiracje. W zasadzie w każdym naszym wyzwaniu są nagrody, a skoro tak, to chciałybyśmy, żeby jednak w zamian osoba, która wygra troszkę się wysiliła. Wybaczcie, ale nie możemy jednakowo oceniać prac wykonanych w szkole przez dzieci z nauczycielką, tudzież prac wykonanych w ramach swojej pracy jako nauczyciel i prac mamy, która poświęciła swój wolny czas na pracę w domu z dzieckiem, bo by to było bardzo niesprawiedliwe. Mamy nadzieję, że zrozumiecie, i nie będziecie mieć nam tego za złe.

Nie przeciągając jednak dłużej z wielką przyjemnością ogłaszamy, ze Wyzwanie Zrobione z mamą "Drzewo", a tym samym półroczną prenumeratę Świerszczyka wygrywa:


Aneta Mocała

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych naszych wyzwaniach. A tutaj banerek do pobrania:Pozdrawiamy, Zespół KTM


3 komentarze: