sobota, 30 marca 2019

Wyzwanie Gościnnej Projektantki - Jajko Wielkanocne

Witajcie! Koniec miesiąca, zatem nadeszła pora na kolejną naszą Gościnną Projektantkę, którą tym razem jest Ksenia. Oto co napisała:


"Witajcie. Dziękuję za możliwość występu gościnnego ze swoim wyzwaniem.


Mam na imię Ksenia. Swoją pasję do rękodzieła, którą zaszczepił we mnie
 (o dziwo :)) tata (dusza artystyczna, z zawodu architekt ;)), postanowiłam przenieść na blog, do którego odwiedzenia zachęcam Was serdecznie :) link tutaj oraz stronę na FB <link> i podzielić się z nim innymi. A dzięki temu, że w moim życiu pojawiła się ukochana córeczka, teraz wolne chwile wykorzystuję na swoją pasję i sprawia mi podwójną radość, a czasem udaje się nam coś razem podziałać w formie zabawy.
Zaczęło się od haftu krzyżykowego, który jest moim "konikiem" i wkomponowuje go również w kartki, albumiki, ozdoby a także na ubrania. Obecnie działam również ze scrapbookingiem i cały czas pojawia się u mnie na warsztacie coś innego. Niedawno zaczęłam pracę nad albumami pamiątkowymi, teraz uczę się pracować z foamiranem tworząc swoje własne kwiaty, które także znajdują miejsce na wiankach ozdobnych. Największą frajdę sprawia mi możliwść tworzenia prac dla bliskich i znajomych zwłaszcza jeśli o to poproszą :) 
Tyle kwintesencji o mnie :)

A więc ogłaszam swój temat wyzwania :) "Jajko Wielkanocne", ponieważ za pasem Święta i czas wysyłania kartek, ozdabiania domu i koszyczków. Swoje prace możecie wykonać dowolną techniką, może to być ozdobienie jajka, wkomponowanie go w kartki lub stworzenie ozdoby z tym motywem. 
We wcześniejszym poście pojawił się kursik na mixmediowe jajo, u mnie również parę prac można zobaczyć z nim w roli głównej, 
więc zainspirujcie się i działajcie :)
 A nagrodą w wyzwaniu będzie jedna z moich pierwszych prac z kwiatami haftem krzyżykowym, mam do niej wiele sentymentu i mam nadzieję, że będzie miłym akcentem do rozpoczęcia np. przygody z haftem ;) oraz zestaw do własnego wykonania ślicznego obrazka tzw. perminka z muliną firmy DMC i dodatkowo małą niespodziankę :)."


A tutaj kilka prac - inspiracji od Kseni:Dla chętnych banerek:


a tutaj zasady naszych wyzwań.

Pozdrawiamy,

Zespół KTM

6 komentarzy:

  1. Miło Ciebie Kseniu poznać :) Piękne prace inspiracyjne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdolna kobieta z Ciebie :)... piękne prace!

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczne inspiracje, moje wielkanocne jajo prezentuje się tak :)https://eetoilee.blogspot.com/2019/04/wielkanocne-jajo.html

    OdpowiedzUsuń