środa, 1 marca 2023

Zrobione z Mamą - MARZEC - małe jest piękne

Witajcie w nowym miesiącu, zachęcamy byście zaczęli go razem z nami i dzieciakami wraz z nowym wyzwaniem "Zrobione z Mamą - małe jest piękne".

Inspiracją do takiego tematu jest twórczość mojej najstarszej córki, Zosia (córka tynki) wręcz uwielbia tworzyć wszelakiej maści miniaturki. Oto niektóre z nich. Moneta dla wyobrażenia sobie wielkości ;)

Plastelinowa baletnica:Podczas wywoływania zdjęć dostaję też takie zbiorcze miniaturki, postanowiliśmy je wykorzystać na mini albumiki...w tym celu wykorzystaliśmy bilety komunikacji miejskiej...bilety, zbierane skrzętnie w końcu zostały wykorzystane jako "baza" albumu:
I Zosia ponownie w swoim żywiole, miniaturek i kulinariów, sama zrobiła beziki. Nie dość, że śliczniutkie, to przepyszne!

 


 

 

A tu jeszcze Zosine miniaturki grzybków zrobione z kolorowego kleju na gorąco, oraz papierowe kwiatki:

 


A takie urocze maleńkie karteczki dla dziadków przygotował młodszy syn karto_flanej:

Lili (córka JB) uwielbia tworzyć małe i maleńkie rzeczy. Ostatnio powstał domek dla krasnoludków (ołówek dla porównania wielkości):

Rączka z serialu Wednesday (filmu Rodzina Adamsów):


A tu z lalką , której "uszyła" (klejem na gorąco) sukienkę:

 


Ulepiła tez plastelinowe zwierzątka:Pingwinek zamieszkał z kolegami w lodowej zagrodzie, którą Lili zrobiła z kostek cukru . Inspiracja była książka "Zaczarowana zagroda" Aliny i Czesława Centkiewiczów.
Swoje prace zgłaszajcie przez "żabkę". A w swoim wpisie nie zapomnijcie o umieszczeniu banerka

 


 
Dla wyróżnionych prac jak zawsze czekają atrakcyjne nagrody:

Książkowa niespodzianka od wydawnictwa "nowa era" <klik>Nagroda w postaci kuponu zakupowego w wysokości 50 zł na zakupy w sklepie Wycinanka.net <klik>

 
Nagrody w postaci bonów zniżkowych wartości -50%, -30% i 15% w Magicznym Kociołku <klik>

Pozdrawiamy Was ciepło i zapraszamy do wspólnej zabawy!

zespół KTM :)

5 komentarzy:

 1. Świetne prace !!! Tym razem postaram się pamiętać o temacie głównym haha, pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super te maleństwa. Fajnie, że dzieci mają takie pomysły. Też zawsze czekam na Wasze podsumowanie miesięczne i czerpię inspiracje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny temat :) I Wasze dzieciaczki miały mnóstwo fajnych pomysłów. Może i my w tym miesiącu spróbujemy coś pod temat stworzyć?

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne hasło na ten miesiąc, a rąsia kapitalna!

  OdpowiedzUsuń