piątek, 18 stycznia 2019

Zrobione z mamą- "W KRAINIE ELFÓW I WRÓŻEK"

Witajcie!
Dziś chciałybyśmy zaprosić Was i Wasze dzieciaki do zaczarowanej krainy elfów i wróżek. Tam właśnie wybieramy się w naszym nowym wyzwaniu "Zrobione z mamą". Mamy nadzieję, że Wam też się tam spodoba. Oto jakie tajemnicze stworzenia spotkały tam dzieciaki z naszego zespołu.

Dwa słodkie elfy Zosi, córeczki AsiB.Ciasteczkowy elfik Dominiki, córki Loli, w otoczeniu innych bajkowych stworów.


i wyklejona z kolorowych papierów - wróżka na kwiecistej łączce


Kartka z wróżką starszego syna karto_flanej (11 lat)Zosia, córka tynki, (7 lat) wykonała tekturową wróżkę według własnego pomysłu...najważniejsze są oczywiście kolorowe skrzydła :)


Adaś (8 lat), syn Etoile, zrobił kartkę z butem elfa, oraz torebkę wróżki:
Ninka (4 latka)-siostra Adasia ją ozdobiła i wróżka zębuszka ma gdzie zbierać ząbki.Pawełek, synek Katrin, zrobił uroczą eko wróżkę
Córeczki Moniki czytają na dobranoc książeczki o wróżkach, wykonały także wesołe, zadziorne elfy.Nasza gościnna projektantka Gosia zrobiła zakładkę do książki z wróżką.Wszystkie chętne mamy (ale nie tylko!) i ich pociechy zapraszamy do wyzwania. Zapraszamy do zapoznania się z Zasadami Wyzwań, oraz do pobrania wyzwaniowego banerka.


Sponsorem wyzwania jest sklep Eko Deco, który dla zwycięzcy ufundował bon zakupowy w wysokości 30 zł.Zakończyło się także wyzwanie "Zrobione z Mamą- GWIAZDKA".
Oto zgłoszone do zabawy prace

Zuzia i jej Mama Weronika stworzyły takie gwiazdkowe prace, różdżkę<klik> oraz kosmiczną rakietę wśród gwiazd<klik>:


 Zatem Dziewczyny, przyjmijcie banerek oraz napiszcie maila z Waszym adresem korespondencyjnym (tynka.p84<małpa>gmail.com) 


Pozdrawiamy
Zespół KTM

2 komentarze:

  1. O dziękujemy :). A na wróżki już mam 3 pomysły :) oby czasu nam na nie starczyło :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje !
    Wróżki to nie nasz temat ale kto wie...

    OdpowiedzUsuń